Słuchawki bezprzewodowe z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Jesteś zagorzałym fanem muzyki, a może szukasz idealnego prezentu dla melomana? Idealną opcją będą personalizowane słuchawki. Sklep Regalo Gifts posiada w swoim asortymencie wiele rozmaitych modeli, od klasycznych słuchawek nausznych bezprzewodowych bluetooth, które mają wbudowaną baterię po minimalistyczne słuchawki douszne z wejściem typu audio Jack, w różnych kolorach. Słuchawki bezprzewodowe są świetnym wyborem dla osób, które nie lubią być ograniczane kablami, biegają lub ćwiczą na siłowni. Zestawy zawierają dodatkowo kabel ładujący USB oraz 3,5 mm Jack, dzięki czemu zawsze pozostaje możliwość wyboru, czy chcemy je bezpośrednio podłączyć do telefonu lub komputera.

Występują również modele słuchawek nausznych, które są składane, a co za tym idzie łatwe w przechowywaniu i w transporcie, zajmują o wiele mniej miejsca w torbie lub w plecaku. Jeśli zależy ci na najwyższej jakości dźwięku mamy słuchawki Bluetooth® z logo Blaze, które jest podświetlane. W naszym asortymencie posiadamy także niewielkie bezprzewodowe słuchawki douszne, które są ergonomiczne i zapewniają maksymalną swobodę z korzystania. Ich ogromną zaletą jest możliwość odbierania i odrzucania połączeń przychodzących. Sprzedawane w zestawie z etui, które jest również stacją do ładowania. Dla sportowców mamy specjalnie dostosowane bezprzewodowe słuchawki typu Sport wbudowane na opasce.

Dodatkowo oferujemy różnokolorowe woreczki i pokrowce na słuchawki, które możesz podarować komuś z nadrukiem reklamowym wybranej firmy.