Gadżety do kuchni

Gadżety do kuchni

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Fartuch kuchenny, wykonany z poliestru, posiada otwieracz do butelek

    Wybierz opcje

Gadżety do kuchni – przydatne nie tylko w branży gastronomicznej

Gadżety do kuchni sprawdzą się jako skuteczna forma reklamy dla każdego przedsiębiorcy. Dlaczego? Jest jedna cecha, która łączy wszystkich ludzi, bez względu na osobiste przekonania czy zainteresowania – słabość do smacznych potraw. A jako że miłość do jedzenia idzie (albo przynajmniej warto, by tak było) w parze z umiejętnością gotowania, sprytne gadżety do kuchni na pewno znajdą uznanie w oczach potencjalnych klientów, uczestników targów czy wreszcie pracowników Twojej firmy. Czy zasada przez żołądek do serca zadziała w tym przypadku i przyniesie Twojej marce rozpoznawalność, na której Ci zależy? Przekonaj się.

Dobry upominek dla każdego! Sprytne gadżety do kuchni

Choć mogłoby się wydawać, że przydatne gadżety do kuchni to prezent, który sprawdzi się jedynie w przypadku osób z branży gastronomicznej, warto odejść od tego utartego schematu. Nie da się ukryć, że kontrahenci ze świata HORECA z pewnością są tutaj główną grupą docelową. Ukryta aspiracja do zostania masterchefem, przynajmniej w zaciszu własnych czterech ścian, może jednak drzemać w każdym, niezależnie od tego, czym zajmuje się na co dzień. Sprawiając mu taki upominek – np. z okazji wzięcia udziału w targach lub nawet onboardingu w nowej firmie – z pewnością się wyróżnisz. Logotyp Twojej firmy umieszczony w widocznym miejscu zrobi resztę.

Gadżety kuchenne z logo Twojej firmy lub nadrukiem

Pojemnik termiczny na obiad, bidon, otwieracz do butelek czy zestaw ekologicznych, metalowych słomek – osoby, którym podarujesz takie gadżety kuchnne, z pewnością znajdą dla nich jakieś zastosowanie na co dzień. Aby jednak przedmioty reklamowe spełniły także swoją funkcję w odniesieniu do zwiększenia świadomości Twojej marki oraz upowszechnienia jej wizerunku, warto opatrzyć każdy z nich odpowiednią identyfikacją wizualną.
W tym celu oferujemy Ci dodatkową usługę, jaką jest znakowanie zestawów gadżetów marketingowych przy użyciu wybranej przez Ciebie metody. Do wyboru masz ich kilka, a każda oznacza się wysoką jakością grafiki i ponadprzeciętną trwałością. Zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól nam pomóc sobie w dotarciu z przekazem marki do jeszcze większego grona.