Gadżety do roweru

Gadżety do roweru

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Osłona na siodełko rowerowe z RPET

    Wybierz opcje

Gadżety rowerowe z nadrukiem, logo

Gadżety do roweru jako produkty reklamowe? Wśród Twoich kontrahentów i pracowników z pewnością nie brakuje miłośników aktywnego spędzania czasu i sportowych zmagań. Taki prezent może okazać się właśnie taką motywacją, jakiej potrzebują, by odkurzyć znajdujący się w garażu rower i wyruszyć w trasę. A jeśli znajdzie się na nich Twoje logo, staną się jednocześnie żywą reklamą Twojego biznesu.

Niesamowite gadżety do roweru dla mężczyzn i nie tylko

Chcąc sprawić miłą niespodziankę miłośnikom jazdy rowerem, możesz przemyśleć zamówienie akcesoriów rowerowych i wykorzystanie ich w roli prezentów reklamowych dla partnerów biznesowych, potencjalnych klientów i pracowników – obecnych lub nowych. W sklepie Regalo znajdziesz bogatą ofertę niesamowitych gadżetów do roweru, które sprawdzą się tu na medal. Do wyboru masz m.in. bogaty asortyment toreb i koszyków rowerowych do montażu na bagażniku, ramie lub kierownicy jednośladu. O bezpieczeństwo zadbają np. światła rowerowe (przednie i tylne) i dzwonki. Komfort użytkowania roweru podniosą z kolei pokrowce na siodełka, a także zapięcia rowerowe, dzięki którym można zostawić rower w miejscu publicznym bez obawy o to, że stanie się łupem złodzieja.

Wybieramy gadżet do roweru dla zapalonego kolarza

Czasem wystarczy zaledwie kilka przejażdżek rowerowych, by złapać bakcyla, a stąd już tylko krok od zainteresowania kolarstwem. Choć sport zawodowy nie jest opcją dla każdego, to jednak profesjonalne akcesoria rowerowe na pewno podniosą komfort jazdy na krótkich i długich trasach. Jakie fajne gadżety do roweru możesz sprezentować swoim partnerom biznesowym, którzy interesują się kolarstwem na poważnie? Chociażby sprytne zestawy narzędzi, przy użyciu których można samodzielnie wykonać drobne naprawy jednośladu – oczywiście sygnowane Twoimi znakami firmowymi, by stanowiły wizytówkę Twojego biznesu o użytkowym charakterze. Zobacz wszystkie akcesoria rowerowe dostępne w sklepie Regalo. Na każdym z nich możemy wykonać znakowanie według indywidualnego projektu, aby zrealizować założony cel marketingowy. Wykonamy każdy projekt, a do Twojej dyspozycji jest kilka metod znakowania produktów. Poznaj naszą pełną ofertę.