Maskotki reklamowe z logo

Maskotki reklamowe z logo

Reklamowe pluszaki z logo – powodują uśmiech i ocieplają wizerunek firmy

Maskotki z nadrukiem to uroczy, niebanalny i skuteczny pomysł na rozreklamowanie działalności swojej firmy. Takie gadżety zawsze budzą miłe i radosne wspomnienia, ponieważ przypominają beztroskie lata dzieciństwa. Miłe i mięciutkie w dotyku zwierzątka, takie jak misie, słoniki czy pieski z umieszczonym na brzuszku logiem firmowym są znakomitym pomysłem na promocję i reklamę. To idealny prezent reklamowy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Wysoka jakość i szybka realizacja: maskotki z logo – Warszawa

Regalo Gifts oferuje szeroką gamę artykułów i gadżetów reklamowych, dedykowanych firmom i instytucjom użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje zarówno markowe artykuły elektroniczne, jak i materiały biurowe, torby, plecaki, peleryny, parasolki, tekstylia czy zabawki. Maskotki reklamowe z logo, które proponujemy znakomicie nadają się do wręczania podczas targów, festynów czy eventów firmowych. Pluszaki z nadrukiem są pięknie, estetycznie wykonane i mogą pełnić funkcję samodzielnej zabawki lub breloka, nauszników czy mini kocyka.

Dla klientów, dla pracowników, dla dzieci – reklamowe maskotki z nadrukiem

Jako oryginalny upominek świąteczny dla pracowników czy partnerów biznesowych, maskotki z logo spiszą się doskonale. Urocze kolorowe, pluszowe reniferki czy świąteczny miś z kocem polarowym to propozycje nietuzinkowe, które na długo zapadną w pamięć naszych odbiorców. Wszystkie oferowane pluszaki z logo firmy wykonane są z niezwykłą starannością, są bajecznie kolorowe i efektowne. Takie zwierzaczki idealnie sprawdzą się jako maskotki reklamowe, ponieważ dzięki wykorzystaniu ich jako upominek promocyjny, możemy zbudować pozytywne relacje z pracownikami i klientami, przez co prestiż marki znacznie wzrośnie.

Polecamy: breloki pluszowe, misie reklamowe, zabawki reklamowe