Breloki pluszowe

Breloki pluszowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Pszczoła wykonana z pluszu pochodzącego z poddanych recyklingowi butelek PET, z chipem NFC (Near Field Communication) w metce, działa z urządzeniami posiadającymi technologię NFC, brelok. NFC to międzynarodowy standard komunikacji bezprzewodowej wymiany danych na niewielkie odległości. Umieszczony w metce chip umożliwia zapisanie na nim np. adresu strony internetowej, który zostanie odczytany przez urządzenie z technologią …

  Pluszowa pszczoła RPET z chipem NFC, brelok | Zibee HE795Read More

  Wybierz opcje
 • Miś koala z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Lew z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Słoń z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Osiołek z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Pies z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Renifer z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje

Czym powinny charakteryzować się idealne gadżety o charakterze reklamowym? To pytanie z pewnością zadają sobie osoby prowadzące własną działalność. Przede wszystkim tego rodzaju gadżety powinny być połączeniem sześciu cech:
– ciekawego, przykuwającego wzrok wyglądu;
– atrakcyjnej, konkurencyjnej ceny;
– wysokiej użyteczności;
– uniwersalnego charakteru;
– ponadprzeciętnej jakości;
– a przede wszystkim skuteczności.

Wszystkie te kryteria w najlepszy sposób spełniają breloki pluszowe z logo, które mamy przyjemność zaprezentować. Są one naprawdę świetnym pomysłem na firmowy upominek, który pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę i zdecydowanie przypadnie jej do gustu. Zapraszamy do poznania oferty.

Breloki o charakterze reklamowym – ciekawy pomysł na gadżet promocyjny

Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu drobnego prezentu, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji interesującym designem oraz funkcjonalnością, zachęcamy do poznania przygotowanych przez nas propozycji. Breloki, które prezentujemy, z pewnością przypadną do gustu szczególnie najmłodszym. Sympatyczny miś, przyjazna krowa, pluszowa żaba czy wesoła owca przy plecaku, piórniku czy kluczach na pewno wywołają uśmiech na twarzy i sprawią, że dzień od razu stanie się lepszy.

Duża różnorodność, wysoka jakość, wyjątkowa użyteczność oraz świetna cena

Na uwagę zasługuje fakt, że przedstawione przez nas breloki pluszowe z logo cechuje duża różnorodność. Jesteśmy świadomi zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe breloki z własnym nadrukiem. Breloki z logo mogą być wykorzystane na wiele różnorodnych sposobów, dlatego trafią do każdej grupy odbiorców – bez względu na ich płeć, wiek czy wykonywany zawód. Pozytywnie zaskoczą wysoką jakością oraz wykonaniem z dobrych gatunkowo i trwałych materiałów. Breloki pluszowe z logo dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z nich może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej.