Inne akcesoria pluszowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Akcesoria pluszowe, takie jak koce, maskotki i poduszki stanowią znakomity pomysł na prezent, ponieważ są praktyczne i będą przydatne w każdym domu. Poduszka i koc z polaru czy pluszu to idealny zestaw na chłodne, letnie wieczory czy zimne jesienne noce. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym to także skuteczny w odbiorze element promocyjny każdej strategii marketingowej. Dzięki umieszczeniu logo, danych teleadresowych firmy czy chwytliwego hasła reklamowego, można w sposób atrakcyjny i efektywny rozreklamować swoje produkty lub usługi.

W ofercie naszego sklepu znajdują się doskonałej jakości produkty, a są nimi akcesoria pluszowe. Pośród bogatej i atrakcyjnej oferty dostępne mamy duże i bardzo miękkie i ciepłe pluszowe koce, jak również z polaru koralowego, mikropluszowe koce z polaru w zestawie z bawełnianą torbą, mini kocyki ze zwierzątkami. Oferujemy również pluszowe zabawki z kocami polarowymi, efektowne i mięciutkie poduszki z uśmiechniętymi zwierzakami, pluszowe opaski i pacynki oraz koszulki dla zabawek pluszowych, na którym umieścić można logo firmy.

W tej kategorii znajdziesz również urocze akcesoria świąteczne, takie jak nauszniki mikołaje, zestaw do ozdoby samochodu z uszami renifera i nosem Mikołaja oraz pluszaka renifera z kocem polarowym. Wszystkie oferowane produkty są wykonane bardzo starannie z niezwykłą dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu prezentują się bardzo efektownie pod względem wizualnym i mogą stanowić wyjątkowy upominek reklamowy. Można go wręczyć przy okazji spotkań, targów czy innych imprez o charakterze firmowym.

Personalizowane akcesoria z pluszu są nie tylko efektowne, ale i praktyczne. Koce i poduszki przydają się w domu dla klienta i jego rodziny, a pluszowe zabawki uradują z pewnością jego dzieci. Gadżety reklamowe z logo firmy ocieplą istniejące już relacje biznesowe i przyczynia się do powstania nowych. Taki nośnik reklamy jest nie tylko przyjemny i bardzo sympatyczny w odbiorze, ale przyda się w każdym domu. Dzięki temu pozycja marki umocni się, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.