Świąteczne zabawki pluszowe

Świąteczne zabawki pluszowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Renifer z czerwoną koszulką pod nadruk (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Renifer z białą koszulką pod nadruk, zawieszka (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Brązowy renifer z czerwonym szalikiem pod nadruk (szalik pakowany oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Beżowy renifer z czerwonym szalikiem pod nadruk (szalik pakowany oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Miś z czerwoną koszulką pod nadruk, brelok (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Renifer z czerwoną koszulką pod nadruk, brelok (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Renifer z czerwonymi spodenkami pod nadruk (spodenki pakowane oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Miodowy miś świąteczny w szaliku i czapce pod nadruk

  Wybierz opcje
 • Renifer z czerwoną koszulką pod nadruk, magnesy w łapkach (koszulka pakowana oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Brązowy miś świąteczny w szaliku i czapce pod nadruk

  Wybierz opcje
 • Miś polarny z czerwonym szalikiem pod nadruk (szalik pakowany oddzielnie)

  Wybierz opcje
 • Pacynka renifer, pod nadruk

  Wybierz opcje

Święta Bożego Narodzenia to szczególnie oczekiwany i radosny czas. Wtedy to królują wszędzie choinki, bałwanki, renifery i anioły. Jest to także czas wielu miłych spotkań i wręczania sobie prezentów. I to nie tylko najbliższym, ale także współpracownikom, klientom i partnerom biznesowym. Świąteczne zabawki pluszowe to nie tylko atrakcyjny upominek dla maluchów, mogą także stanowić upominek z nadrukiem reklamowym od firmy.

W tej kategorii znajdują się mięciutkie, świąteczne zabawki pluszowe, które zostały wykonane niezwykle starannie i efektownie. Takie prezenty personalizowane to doskonały pomysł na rozreklamowanie działalności firmy, jej produktów i usług. Dzięki umieszczeniu na zabawkach ciekawie zaprojektowanej grafiki, firma może dotrzeć do szerszej świadomości odbiorców i zaistnieć na rynku, nie tylko lokalnym. Taki upominek świąteczny na pewno zostanie doceniony przez obdarowanych, którzy będą mieć miłe skojarzenia z daną marką.

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne wzory pluszowych zabawek. Dostępne mamy urocze, puchate renifery w czerwonych szalikach, misie z czapkami świętego Mikołaja, które są pięknie wykonanymi pluszakami. Oferujemy także praktyczne zawieszki z reniferem, breloki z misiem lub reniferem, ciepłe i wygodne nauszniki świąteczne z Mikołajami czy zabawny zestaw do ozdobienia samochodu, w skład którego wchodzą rogi renifera z kokardkami i dzwoneczkami oraz duży, czerwony nos Świętego Mikołaja.

Takie pluszowe upominki z logo to nieszablonowy sposób na promocję i reklamę firmy i mogą być z powodzeniem wręczanie jako efektowny upominek dla pracowników czy klientów. Oferujemy także trwałe i efektowne znakowanie, które wykonane jest specjalnie dobranymi technikami, odpornymi na różnego rodzaju uszkodzenia czy dużą ilość prań.

Reklama i promocja to ważna cześć działalności firmy dlatego zawsze warto zainwestować w atrakcyjny gadżet reklamowy, taki jak pluszaki świąteczne. Oferujemy produkty nie tylko atrakcyjne, ale także tanie, dzięki czemu żadna firma nie nadweręży swojego budżetu.