długopisy metalowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Metalowe długopisy reklamowe Moleskine z własnym nadrukiem

Artykuły i gadżety reklamowe odgrywają niebagatelną rolę w kampanii marketingowej każdej firmy. Dzięki takim akcesoriom można skutecznie podnieść prestiż swojej marki i efektywnie rozreklamować produkty lub usługi. Upominki reklamowe wcale nie muszą być drogie. Jeśli firma ma ograniczony budżet na reklamę i promocję może wykorzystać bardzo popularny i niezwykle praktyczny gadżet, jakim jest długopis z dowolnym nadrukiem.

Regalo Gifts posiada w swoim asortymencie szerokie spektrum produktów i artykułów reklamowych, takich jak wysokogatunkowe tekstylia, markową elektronikę, artykuły i akcesoria biurowe, narzędzia, zabawki, przedmioty przydatne w domu i w podróży i wiele innych atrakcyjnych gadżetów, w tym długopisy Moleskine.
Takie długopisy reklamowe są świetnym rozwiązaniem, wykorzystywanym na spotkaniach biznesowych, targach, eventach i w innych sytuacjach, kiedy mamy do czynienia z bezpośrednim kontaktem z klientem. Personalizacja długopisu sprawi, że nasza firma zapadnie w pamięć klientom czy kontrahentom i w ten sposób profil jej działalności dotrze do większej grupy odbiorców.

Długopisy Moleskine posiadają smukły i elegancki kształt i wykonane są z wytrzymałego metalu, co znacznie wydłuża czas ich użytkowania. Plastikowe elementy i klip metalowy lub plastikowy oraz matowe wykończenie sprawiają, ze długopisy reklamowe prezentują się bardzo efektownie. Umieszczenie na nich logo firmy stanowi bardzo dobry pomysł na rozreklamowanie każdego biznesu.

Długopis z dowolnym nadrukiem jako spersonalizowany i elegancki gadżet jest nie tylko miłym i praktycznym upominkiem, ale jest też tani. Proponujemy nowoczesne technologie znakowania, takie jak tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, a także inne techniki, dzięki którym nadruk cechuje trwałość, wytrzymałość oraz niezawodność. Długopisy, które oferujemy posiadają wygodną powierzchnię do umieszczenia dowolnej personalizacji, która atrakcyjnie zaprojektowana będzie wzbudzała zainteresowanie i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.