inne produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Artykuły reklamowe Moleskine - pudełko podarunkowe, papierowy tablet

Każda firma stara się zadbać o utrzymanie przyjacielskich relacji ze swoimi klientami czy partnerami biznesowymi. Bardzo ważne jest także zbudowanie takiej strategii marketingowej, która przyciągnie nowych odbiorców, zainteresowanych profilem naszej działalności. W tym celu należy zadbać o odpowiednie gadżety reklamowe, ponieważ to dzięki nim, nasza marka stanie się znacznie bardziej rozpoznawalna na rynku. Pudełko podarunkowe Moleskine to bardzo dobry pomysł, ponieważ jest bardzo praktyczne, a duża powierzchnia stwarza ogromne możliwości do umieszczenia na nim atrakcyjnej grafiki.

Regalo Gifts oferuje firmom i instytucjom publicznym różnorodny wybór gadżetów i artykułów reklamowych, które nadają się idealnie jako skuteczne nośniki reklamy i promocji. Pośród bogatego asortymentu takiego jak elektronika, tekstylia czy materiały biurowe znajdują się pudełka podarunkowe i papierowy tablet Moleskine.

Opakowania Moleskine służą do skompletowania różnych zestawów, takich jak notatnik i przybory do pisania czy kalendarz, zaś tablet Moleskine został przeznaczony do robienia odręcznych notatek. Dzięki pomocy specjalnego długopisu, który nie jest dołączony do tabletu, zapiski mogą zostać odczytane i przeniesione na urządzenie mobilne. Notatnik idealnie pasuje do smartpen z zestawu VM015. Dostępny w różnych rozmiarach i kolorach.

Zarówno pudełka podarunkowe, jak i tablety papierowe stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które pragną wykorzystać je jako efektowne i skuteczne elementy strategii marketingowej. Trwała i atrakcyjna grafika podkreśli ich wyjątkowy charakter.