Książkowe kalendarze reklamowe Moleskine

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Książkowe kalendarze reklamowe Moleskine

Każda firma czy to początkująca czy działająca w swojej branży już wiele lat, musi zadbać i opracować odpowiednią strategię marketingową. Dzięki temu zwiększają się w sposób optymalny możliwości dotarcia do nowych klientów co przedkłada się na zwiększenie jej zysków. Bardzo efektywnym i nowoczesnym rozwiązaniem promocyjnym są upominki i gadżety reklamowe, ponieważ mają one znacznie większy zasięg oddziaływania niż reklamy czy ulotki papierowe. Jednym ze skutecznie działających gadżetów marketingowych są kalendarze reklamowe.

Firma Regalo Gifts specjalizuje się w dystrybucji i znakowaniu materiałów reklamowych. W swoim asortymencie posiadamy różnorodny wybór upominków i gadżetów reklamowych dla firm, które pragną dbać o swój wizerunek i podkreślić swoje istnienie na rynku. Oferujemy markowy sprzęt elektroniczny, akcesoria i materiały biurowe, wysokogatunkowe tekstylia , przydatne w domu i w podróży, maskotki, akcesoria samochodowe, a także wiele przydatnych w codziennym życiu produktów, w tym kalendarze książkowe.

Kalendarze z nadrukiem to profesjonalne produkty, które zwrócą uwagę każdego partnera biznesowego. Dzięki takiemu atrakcyjnemu upominkowi wzrosną notowania firmy, ponieważ w oczach klienta stanie się ona marką godną zaufania z którą warto rozpocząć współpracę. Nasza firma przygotowała dla właścicieli firm i instytucji, profesjonalnie wykonane kalendarze Moleskine, które cechują się wysoką estetyką wykonania i funkcjonalnością.

Kalendarze książkowe, które oferujemy to idealne rozwiązania dla biznesu. Będą nie tylko miłym akcentem dla klientów firmy, ale i bardzo użytecznym gadżetem, który będzie przypominał im o działalności, jaką ta firma reprezentuje. Wykonane bardzo starannie, wyposażone są w praktyczny notatnik, w którym można notować ważne informacje i kontakty. Twarda okładka zapewnia trwałość podczas użytkowania, a zakładka i elastyczna opaska do zamykania zapewniają wygodę. W naszej ofercie znajdują się także kalendarze reklamowe z miękką okładką i w dużym formacie (large) oraz kieszonkowe, które posiadają aż 400 stron. Bardzo praktyczny jest też kalendarz przeznaczony na biurko. Dzięki rozszerzanej kieszeni wewnętrznej można go dowolnie rozkładać, a wygodna podpórka zapewnia jego stabilność na powierzchni blatu.

Kalendarz z własnym nadrukiem jest znakomitym upominkiem reklamowym dla każdego partnera w interesach, pracownika czy klienta. Poprzez atrakcyjne zaprojektowanie szaty graficznej z logo firmy i krótkiej informacji o jej działalności, można skutecznie rozreklamować każdy rodzaj biznesu.