kalendarze (Pocket)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Reklamowe kalendarze Moleskine z własnym nadrukiem

Każda firma i instytucja, która pragnie być skutecznie rozpoznawalna na rynku, powinna zadbać o promocję własnej działalności. Odpowiednie działania marketingowe są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim można efektywnie dotrzeć do znacznie większego grona odbiorców. Artykuły i upominki reklamowe są bardzo dobrym pomysłem na zaistnienie w świadomości nowych, potencjalnych klientów. Stanowią atrakcyjny upominek i przypominają o usługach lub produktach firmy.

Marka Regalo Gifts wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stworzyła bardzo korzystną ofertę dla wszystkich właścicieli przedsiębiorstw i szefów instytucji publicznych. W naszej bogatej i różnorodnej pod względem produktowym ofercie, można znaleźć zarówno artykuły i akcesoria biurowe, jak i markowy sprzęt elektroniczny, tekstylia takie jak kurtki, bluzy i szaliki czy parasoli, peleryny, torby i plecaki, a także eleganckie i praktyczne kalendarze w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Kalendarze kieszonkowe to niezwykle praktyczne gadżety, ponieważ są tak zaprojektowane, że można w nich umieścić wszystkie najważniejsze informacje, a przy tym mieć je zawsze przy sobie. To bardzo ważna zaleta takich gadżetów, która na pewno zostanie doceniona przez klientów i partnerów biznesowych każdej firmy. Takie kalendarze z nadrukiem i z logo własnej firmy oraz ciekawie zaprojektowana szatą graficzną, będą stanowiły miły i niezobowiązujący upominek reklamowy dla potencjalnych parterów w interesach i nowych klientów.

Nasza firma proponuje atrakcyjny i estetycznie wykonany produkt, jakim jest kalendarz z własnym nadrukiem. Kalendarze reklamowe w wersji kieszonkowej wyposażone są w notes w którym nadrukowany jest tydzień w układzie poziomym. Ponadto nadrukowany jest cały miesiąc z podziałem na wygodne tabelki, gdzie można zapisywać ważne notatki czy terminy spotkań. Kalendarze Moleskine oprawione są w twardą i wytrzymałą okładkę oraz posiadają praktyczną zakładkę i elastyczną opaskę, służącą do zamykania.

Kalendarze kieszonkowe to bardzo praktyczne terminarze, które są nowoczesnymi rozwiązaniami dla każdego biznesu. Ich niewielkie gabaryty sprawiają, że można zabrać na spotkanie biznesowe czy w służbową podróż w większej ilości, by stały się efektywnym i skutecznym elementem strategii marketingowej. Kalendarze Moleskine można dowolnie zapełnić nadrukiem z logo firmy i informacją o profilu jej działalności. Dzięki temu zwiększy się prestiż każdej marki. Kalendarze reklamowe to ważny i skuteczny gadżet reklamowy, który jest użyteczny przez cały rok.