Personalizowane książkowe kalendarze reklamowe Moleskine

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Personalizowane książkowe kalendarze reklamowe Moleskine

Upominki i gadżety reklamowe to ważne elementy każdej strategii marketingowej. Dzięki takim artykułom firmy i przedsiębiorstwa z różnych branż, a także instytucje użyteczności publicznej, mogą informować swoich potencjalnych klientów i odbiorców o profilu swojej działalności i zwiększyć szansę na rozwój i podniesienie rentowności. Marketing i promocja stanowią mocny filar, dzięki któremu można zaistnieć w szerszej świadomości klientów na rynku branżowym.

Nasza firma Regalo Gifts zajmuje się dystrybucją i znakowaniem artykułów i gadżetów reklamowych, których oferta jest bardzo różnorodna. Pośród ogromnej ilości atrakcyjnych i tanich produktów znajdują się markowe produkty elektroniczne, artykuły i akcesoria biurowe, praktyczne gadżety takie jak plecaki, torby czy parasole, a także wysokiej jakości tekstylia i wiele innych artykułów, które są bardzo przydatne w codziennym życiu. W naszym asortymencie znajdują się praktyczne i funkcjonalne kalendarze książkowe, które mogą stanowić doskonały nośnik reklamy i promocji.

Kalendarze reklamowe są nie tylko bardzo atrakcyjnym upominkiem dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych, ale i są bardzo użyteczne i to przez cały rok. Kalendarze książkowe to niezobowiązujący upominek reklamowy, który ma jednak bardzo dużą skuteczność promocyjną. Można na nich umieścić atrakcyjną szatę graficzną z logo firmy oraz krótką informację o jej działalności i wręczyć je przy rożnych okazjach, takich jak spotkania biznesowe, targi czy eventy.

Kalendarze reklamowe, które oferujemy to doskonałe i czytelne terminarze, w których można umieścić wszystkie najważniejsze informacje. To bardzo ważny niezbędnik na każdym spotkaniu firmowym czy wyjeździe służbowym. Kalendarze Moleskine dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Te w rozmiarze XL są bardzo praktyczne i funkcjonalne, ponieważ zaprojektowano je w taki sposób, że są nie tylko profesjonalne, ale bardzo estetyczne. Kalendarze Moleskine wyposażone są w trwałą i bardzo starannie wykonaną okładkę, która doskonale zabezpiecza kartki notatnika. Ponadto kalendarze z nadrukiem posiadają praktyczną zakładkę oraz opaskę do zamykania.

Kalendarz z własnym nadrukiem stanowi produkt doskonałej jakości, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy. Czytelnie nadrukowany tydzień z miejscem na zapiski i umieszczone na końcu kalendarza perforowane kartki do wyrywania to dodatkowe atuty, które stanowią ciekawe i potrzebne rozwiązania. Taki gadżet reklamowy jest znakomitą wizytówką i efektywnym elementem promocyjnym i marketingowym.