Reklamowe notatniki i notesy Moleskine z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Reklamowe notatniki i notesy Moleskine z własnym nadrukiem

Notatniki i notesy Moleskine są synonimem artykułów papierniczych wysokiej jakości. Produkowane z wysokiej klasy papieru, szyte, zamykane elastyczną taśmą, są bardzo popularne wśród rysowników i pisarzy. Pomimo stosunkowo krótkiej historii (marka powstała we Włoszech w 1997 roku), Moleskine ma bardzo silną pozycję na rynku papierniczym. Marka jest znana z prostych i klasycznych projektów i dlatego bardzo często produkty Moleskine wybierane są jako upominki dla partnerów biznesowych, klientów lub współpracowników.

Notatnik z własnym nadrukiem jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy poszukujemy wysokiej jakości spersonalizowanego prezentu, który będzie jednocześnie swego rodzaju gadżetem reklamowym. Nadruk na upominku to zyskująca na popularności metoda reklamy, chętnie wykorzystywana w celach marketingowych. Notatniki Moleskine, w tym przypadku wykorzystane jako notatniki reklamowe, nie tracą nic ze swojego klasycznego charakteru, zwłaszcza kiedy znakowanie jest wykonane w sposób dyskretny. Notesy z nadrukiem stają się pożądanym gadżetem i wykorzystywane są nie tylko jako upominki, ale też jako wyposażenie dla pracowników. Notatniki i notesy Moleskine są jednymi z najczęściej zamawianych do biur notatników, a ich znakowanie logotypem danej firmy może służyć w tym przypadku podkreśleniu związku z firmą, co może być ważnym aspektem dla pracodawcy.

Notes reklamowy, wykorzystywany chociażby podczas spotkań biznesowych, jest jednym z lepszych, i w dodatku najbardziej dyskretnych, sposobów na wzmacnianie świadomości marki. Pomimo iż codziennie na każdym kroku towarzyszą nam raczej gadżety elektroniczne, notesy papierowe już od jakiegoś czasu wracają do łask, właśnie za względu ma swój analogowy charakter. Poza tym dla wielu z nas kalendarz lub notatnik jest niezbędnym elementem codziennego wyposażenia, ułatwiającym planowanie i zarządzanie czasem.

Oferowane przez nas duże notesy i notatniki Moleskine, o formacie zbliżonym do A5, najlepiej sprawdzą się jako notatniki reklamowe lub po prostu notesy z nadrukiem. Większa powierzchnia daje duże możliwości w zakresie projektowania nadruku lub modyfikacji umieszczenia logotypu. W swojej ofercie posiadamy obecnie notatniki w kolorze błękitnym, brązowym, ciemnoniebieskim, czarnym i turkusowym.

Zamówienia na produkty znakowane, dostępne od ręki w naszym magazynie, realizujemy w ciągu 3-7 dni roboczych. W przypadku produktów dostępnych w magazynach dostawców w Polsce lub Europie termin realizacji może ulec wydłużeniu do 14 dni.