notatniki i notesy (Pocket)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kieszonkowe notesy i notatniki reklamowe Moleskine

Gadżety o charakterze reklamowym to idealny sposób na efektywne kreowanie wizerunku własnej marki. Na zapamiętanie, utkwienie w pamięci innych osób, wytworzenie w ich głowie pozytywnego obrazu powiązanego z naszym logo. Idealne produkty promocyjne powinny spełniać kilka podstawowych kryteriów. Być stosunkowo niewielkie, funkcjonalne i uniwersalne, tak, aby trafić do jak największej ilości odbiorców. Wśród wszystkich grup wiekowych, bez względu na płeć, wykonywany zawód czy preferowany styl, z pewnością doskonałym gadżetem o charakterze reklamowym okaże się notatnik z własnym nadrukiem.

Notatniki i notesy Moleskine

Notatniki reklamowe marki Moleskine to wyroby najwyższej jakości. Dostępne są w wielu zróżnicowanych formatach, dzięki czemu każda osoba zainteresowana przygotowaną przez nas ofertą bez wątpienia znajdzie opcję odpowiednią dla siebie. Oferujemy między innymi notatniki kieszonkowe w podręcznym formacie A6 (pocket), które zostały wyposażone w prawie dwieście pustych stron, miękką okładkę, kieszeń wewnętrzną, zakładkę oraz elastyczną opaskę do zamykania. Inną opcją są notesy w linie, w twardej okładce czy zeszyty kieszonkowe Cahier Journal – w miękkiej okładce z widocznymi przeszyciami na grzbiecie oraz perforacją umożliwiającą wyrwanie na końcu. Polecane przez nas notatniki i notesy Moleskine dostępne są w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Notesy z nadrukiem – sprawdzony pomysł na skuteczny gadżet reklamowy

Prowadzisz małą, średnią lub dużą firmę? Szukasz odpowiedniego gadżetu reklamowego, który pomoże Ci w promocji własnej marki? Notatniki reklamowe z pewnością okażą się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Praktyczne, zaprojektowane w uniwersalny sposób, wykonane niezwykle starannie produkty dostępne są w ramach przygotowanej przez nas oferty w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy notes reklamowy jest inny, jednak wszystkie łączy ponadprzeciętna jakość oraz nowoczesny design. Notesy z nadrukiem zawsze będą idealnym pomysłem na gadżet o charakterze promocyjnym, nigdy nie wyjdą z mody. Zapisane w notatniku informacje zawsze będą pod ręku i nie zgubią się, jak w przypadku zdań kreślonych na pojedynczych kartkach papieru. Numery telefonu, adresy, daty spotkań oraz wiele innych rzeczy – to wszystko może być zapisane w notesie z logo Twojej firmy. Zapraszamy do poznania przygotowanych przez nas produktów znanej i cenionej marki Moleskine, a następnie wybrania wariantu, który najlepiej spełni Państwa indywidualne oczekiwania.