ołówki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Ołówki mechaniczne Moleskine z nadrukiem

Upominki reklamowe to bardzo skuteczna metoda na dotarcie do większej ilości osób i zwiększenie rozpoznawalności swojej marki na rynku. Takie gadżety nie muszą być wcale drogie, wystarczy, żeby były estetyczne i funkcjonalne. Do takich tanich akcesoriów, które przydatne są niemal wszędzie należą ołówki. Można je z powodzeniem wykorzystać jako ołówki reklamowe i umieścić na nich logo swojej firmy lub dowolny tekst marketingowy.

Regalo Gifts posiada w ofercie szeroki wachlarz artykułów i gadżetów reklamowych dla firm i instytucji publicznych. Produkty, które oferujemy są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale praktyczne i przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Markowe akcesoria elektroniczne, artykuły biurowe, breloki, narzędzia, tekstylia i wiele innych interesujących gadżetów mogą z powodzeniem służyć jako upominki reklamowe. Pośród różnorodnej oferty znajdują się artykuły piśmiennicze, takie jak ołówki Moleskine.

Ołówki mechaniczne z nadrukiem to niedrogie i bardzo pomocne gadżety, które można dowolnie spersonalizować, przez co staną się skutecznym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Ołówek z własnym nadrukiem to przedmiot niezwykle użyteczny, który przyda się zarówno w pracy, domu, jak i w szkole. Jego niewielki rozmiar sprawia, że jest bardzo wygodny w dystrybucji dlatego można go rozprowadzać jako skromny upominek na wszelkiego rodzaju targach, spotkaniach czy wręczać klientom firmy. Dzięki temu marka zostanie spopularyzowana, a szansa na dotarcie do szerszego grona odbiorców znacznie wzrośnie.

Ołówki mechaniczne z nadrukiem, które oferujemy to produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się bardzo starannym wykonaniem. Idealnie nadają się na prezent reklamowy, ponieważ ich elegancki design zaświadczy o profesjonalizmie firmy, która zechce je wykorzystać jako nośnik reklamy. Ołówki Moleskine w efektownym, srebrnym kolorze posiadają stabilny, metalowy korpus oraz plastikowe elementy i metalowy klip. Proponujemy je także w kolorze białym z matowym wykończeniem. Oba modele mają bardzo elegancki kształt, są poręczne i wygodne. Duża powierzchnia stwarza ciekawe możliwości umieszczenia na nich nazwy firmy lub krótkiego sloganu reklamowego.

Ołówek z własnym nadrukiem to produkt o smukłej linii i stonowanej kolorystyce, na której personalizacja będzie doskonale widoczna. Nasza firma wykonuje grafikę, która jest efektowna i trwała, dlatego ołówki reklamowe sprawdzą się idealnie jako jako niezobowiązujący upominek i skuteczny element marketingowy.