Narzędzia

Narzędzia

Poniższa kategoria to zbiór narzędzi takich jak scyzoryki, miary czy też inne akcesoria wykorzystywane na co dzień w wielu czynnościach. Są one przydatne, funkcjonalne i z pewnością doskonale nadają się na gadżet reklamowy lub promocyjny upominek dla klienta. Akcesoria takie mogą znaleźć się w ekwipunku przedstawicieli handlowych, kierowców, monterów, instalatorów, mechaników czy też innych pracowników. Bogaty wybór pozwala znaleźć odpowiednie narzędzie dla każdego, od majsterkowiczów, poprzez rowerzystów, aż po osoby spędzające większą część swojego czasu za kierownicą.

Narzędzia z nadrukiem

Tego rodzaju narzędzia reklamowe są doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki, zdobycie nowych klientów lub kontrahentów. Na akcesoriach tych możemy wykonać nadruki z nazwą firmy, logo lub hasłem reklamowym, wykorzystując różnego rodzaju techniki. Wykonane przez nas znakowanie doskonale prezentuje się zarówno na powierzchniach metalowych, jak i plastikowych, a także wielu innych. Wielofunkcyjny scyzoryk z logo danej firmy, uchwyt na telefon do samochodu z umieszczonym adresem strony internetowej, lub koszyk rowerowy z nadrukiem informującym o godzinach otwarcia np. poczty kwiatowej może okazać się doskonałym pomysłem marketingowym.

Wszystkie prezentowane przez nas narzędzia reklamowe są eleganckie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przedmioty takie jak skrobaczki do szyb samochodowych, akcesoria rowerowe czy też kempingowe są bardzo praktycznymi i pożądanymi upominkami. Są to pomysłowe i oryginalne gadżety potrzebne w każdym domu, garażu lub aucie.

Polecamy: miarki reklamowe, scyzoryki reklamowe