Latarki bezpieczeństwa

Latarki bezpieczeństwa

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Właściciele samochodów powinni zadbać o wyposażenie swojego auta w różne akcesoria, nie tylko pozwalające na wygodną podróż, ale i zapewniające bezpieczeństwo. W razie kolizji na drodze czy w przypadku postoju na poboczu przyda się na pewno latarka bezpieczeństwa. Taki gadżet jest niezwykle przydatny w bardzo wielu sytuacjach dlatego można go spersonalizować i uczynić z niego efektowny gadżet reklamowy. Dzięki naniesieniu nadruku z logo firmy stanie się interesującym upominkiem reklamowym dla firm z branż motoryzacyjnych i wszystkich kierowców.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz praktyczne i bardzo starannie wykonane latarki bezpieczeństwa, które mają działanie wielozadaniowe. Oferowane produkty to akcesoria wielofunkcyjne, które dodatkowo wyposażone są w młotki bezpieczeństwa, nóż kieszonkowy, przecinak do pasów. Dzięki magnetycznej podstawce można je przymocować do karoserii samochodu i mieć zawsze pod ręką. Biała dioda LED i czerwone migające na boku światło to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu można zasygnalizować jakieś zdarzenie na drodze, gdyż spełnia funkcję ostrzegawczą.

Latarki bezpieczeństwa to kompaktowe i funkcjonalne akcesoria, które są estetycznie wykonane, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Dzięki takim cechom idealnie nadają się dla każdego kierowcy, poruszającego się w ruchu ulicznym. Takie akcesoria motoryzacyjne z nadrukiem reklamowym można z powodzeniem wykorzystać w celach promocyjnych. Umieszczenie na nich logotypu firmy, danych teleadresowych czy grafiki, związanej z jej działalnością może się przyczynić do jej większej ekspansji na rynku i przyciągnięcie nowych klientów.

Personalizowane gadżety do samochodu to praktyczne przedmioty, które na pewno będą wykorzystywane w codziennym życiu. Ze względu na dużą funkcjonalność przydadzą się wszystkim osobom zmotoryzowanym. Można je wręczyć kluczowym klientom firmy czy partnerom w interesach. Branża motoryzacyjna taka jak salony samochodowe, sklepy auto-moto, zakłady wulkanizacyjne, myjnie mogą je wykorzystać do reklamy swoich produktów i usług.