Latarki i lampki

Latarki i lampki

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Funkcjonalne latarki z nadrukiem to doskonały wybór z myślą o atrakcyjnym gadżecie reklamowym. Można na nich zamieścić logo firmy lub dowolny napis. Oferta obejmuje produkty z dodatkowymi funkcjami, w tym power banki i pojemniki na psie odchody. Ich atutem jest trwała konstrukcja, która zapewnia znakomitą wytrzymałość.

W sprzedaży znajdują się zarówno kieszonkowe latarki, jak i modele czołowe. Warianty zakładane na głowę są wykonane z wysokiej jakości aluminium. Dzięki regulowanym paskom z łatwością można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Oferta obejmuje produkty wyposażone w pięć diod LED, które zapewniają dokładne oświetlenie terenu. Dodatkowym atutem jest atrakcyjny kolor – czołowe latarki są dostępne w trzech stylowych wariantach kolorystycznych. Osoby zainteresowane bardziej wielofunkcyjnymi gadżetami mogą zdecydować się na nowoczesne power banki z głośnikiem i latarką. Tego typu urządzenia posiadają opcję odbierania połączeń i są ładowane przez USB. Ich minimalistyczna forma sprawia, że świetnie sprawdzają się w roli podręcznego gadżetu. Ciekawą alternatywą są także głośniki bezprzewodowe z latarką, które zapewniają satysfakcjonującą wydajność. Można również zdecydować się na wielofunkcyjne latarki reklamowe z logo, dodatkowo pełniące rolę aż 13 różnych narzędzi. Ich prosta konstrukcja gwarantuje komfort użytkowania, a dodatkowym atutem jest elegancki wygląd. Do grona bardziej oryginalnych propozycji należy zaliczyć latarki z własnym nadrukiem w formie pojemnika na psie odchody. Takie gadżety świetnie sprawdzają się w roli praktycznego i pomysłowego prezentu dla bliskiej osoby lub produktu o charakterze reklamowym.

Oferta obejmuje latarki wraz z bateriami – wszystkie produkty są gotowe do użytku. Niektóre z nich znakomicie sprawdzą się w roli efektownego gadżetu. Przykładem mogą być nowoczesne latarki z nadrukiem w formie wielofunkcyjnego scyzoryka z karabińczykiem. Tego typu zestawy są sprzedawane w eleganckim opakowaniu, które podkreśla ich wyjątkowy charakter.