Noże do tapet

Noże do tapet

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Remont w domu, taki jak malowanie ścian czy kładzenie tapet wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi, które ułatwią i usprawnią pracę i uczynią ją bardziej wydajną. Do takiego oprzyrządowania należą z pewnością noże do tapet, dzięki którym można w wygodny i sprawny sposób przycinać materiał na pożądane wielkości. Takie noże mogą zostać wykorzystane jako niewielki, tani i bardzo skuteczny gadżet promocyjny. Promowanie produktów, usług czy innych działalności firm, instytucji i organizacji to ważna część strategii marketingowej, która ma na celu pozyskanie nowych klientów i utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi.

Ta kategoria obejmuje funkcjonalne narzędzia przydatne do różnych prac monterskich, remontowych, budowlanych czy konserwatorskich. Oferujemy noże do tapet, które zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, odpornej na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki doskonale wyprofilowanym ostrzom noże tną niezawodnie i są bezpiecznie w użytkowaniu. Posiadamy modele z drewnianą rączka i zamkiem bezpieczeństwa, noże kieszonkowe z zabezpieczeniem, w miękkiej obudowie ABS czy z praktyczną zawieszką. Niektóre modele wyposażone są w mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym skaleczeniem i z ostrzem cofającym się automatycznie. Oferowane modele są zróżnicowane pod względem konstrukcji, rozmiaru i kolorystyki, lecz wszystkie łączy jedna cecha. To produkty bardzo dobrej jakości, które działają bezproblemowo i wydajnie.

Akcesoria do tapet z nadrukiem reklamowym mogą być wykorzystane jako materiał promocyjny przez firmy budowlane, monterskie czy wielkie hipermarkety z towarem remontowo-budowlanym. Takie noże mogą być podarowane klientom w podziękowaniu za duże zakupy, czy jako gratisy do droższych produktów. Personalizowane na pewno spełnią swoje zadanie promocyjne i marketingowe i klient będzie chętnie wracał po zakup następnego towaru. Noże do przycinania tapet z logo na pewno się przydają przy okazji domowego remontu, a przy okazji marka utrwali się w pamięci użytkownika.