Ołówki stolarskie i długopisy

Ołówki stolarskie i długopisy

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Drewniany ołówek stolarski, długość 25 cm

    Wybierz opcje

Ołówki stolarskie mogą stanowić doskonałe narzędzie promocyjne firm i przedsiębiorstw budowlanych i stolarskich. Ze względu na swoje specyficzne właściwości, można wykonywać nim rysunki pomiarowe i techniczne na materiałach, takich jak mur czy drewno. Specjalna konstrukcja ołówka umożliwia wygodne posługiwanie się nim, a jego powierzchnia doskonale nadaje się do umieszczenia na nim stosownej personalizacji. Ołówki z nadrukiem reklamowym to doskonała forma promocji i praktyczny atrybut pracy każdego fachowca.

Nasz sklep posiada w swoim asortymencie doskonałej jakości ołówki stolarskie, które zostały wykonane z wysokogatunkowego drewna. Dzięki temu produkty są estetyczne, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Mocny i trwały grafit zapewnia pewną i bezawaryjna pracę, dlatego ołówek jest doskonałym narzędziem pracy dla branż budowlanych, stolarskich, a także dla majsterkowiczów. Jego specjalny, prostokątny kształt dobrze trzyma się podłoża, dzięki czemu nie spadnie z powierzchni i jest zawsze pod ręką przy wykonywaniu zadań.
Oferowane akcesoria dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Takie profesjonalne artykuły piśmiennicze do fachowego rysunku czy zaznaczenia pomiaru to świetny nośnik treści reklamowych. Ołówki z logo firmy zaznaczą pozycję marki na rynku, co przyczyni się do zwiększenia jej rozpoznawalności, a co za tym idzie może przyczynić się do pozyskania nowych zleceń i zdobyciu następnych klientów. Inwestycja w taką reklamę na pewno się opłaci, ponieważ jej koszt jest niewysoki, a korzyści mogą być ogromne.