Zestawy narzędzi

Zestawy narzędzi

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Szukają Państwo prezentu związanego z branżą ogrodniczą lub prezentów dla majsterkowiczów? Tylko u nas znajdą Państwo zestawy narzędzi z nadrukiem, na których umieścimy dowolne logo firmy. Wśród nich oczywiście mały zestaw najczęściej stosowanych narzędzi, w których skład wchodzą różnorodne nasadki oraz klucze imbusowe, a na dokładkę specjalny ergonomiczny uchwyt do końcówek. Wszystko starannie wykonane i zabezpieczone w lekkim, przenośnym futerale. Rozbudowane reklamowe zestawy narzędzi zawierają dodatkowy osprzęt w formie kombinerek bądź nożyka. Majstersztykiem pośród wszystkich z nich są jednak multimilionerki, które skrywają w sobie wiele tajemnic. Uchwyt wyposażony został w dodatkowe przegródki na 8 uzupełniających funkcji. Każdy majsterkowicz będzie nimi zachwycony. Narzędzia posiadają specjale designerskie plastikowe praktyczne opakowania, które nie wymagają dodatkowego pakowania w papier prezentowy. Fantastyczna opcja dla firm związanych z branżą remontowo – budowlaną.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także niespotykaną ofertę na zestaw narzędzi ogrodniczych z nadrukiem. W nich najpotrzebniejsze przyrządy do pracy w ziemi takie jak grabki, sekator, kielnie, spryskiwacz, a nawet wygodne i wytrzymałe rękawiczki. Wszystkie z nich wykonane w najwyższych standardach, aby gościły w ogrodach Państwa klientów lub choćby na tarasach, przynajmniej przez kilka sezonów. To idealne rozwiązania dla firm, które działają w branży ogrodniczej i występują na targach, chcą zorganizować konkurs dla swoich klientów lub po prostu podarować coś od serca swoim kontrahentom.

Multitool z logo firmy bądź zestaw narzędzi z naszej oferty z pewnością spełnią oczekiwania Państwa, jak i osób obdarowanych. Wszystkie prezentowane przez nas narzędzia do pracy zostały wyselekcjonowane pod względem jakości, wytrzymałości i walorów estetycznych, ale także pod wzgląd na niską cenę. Przekazany prezent będzie najlepszą reklamą i zachętą do dalszego korzystania z usług i produktów Państwa firmy.