Reklamowe parasole automatyczne z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 41

W naszej ofercie posiadamy parasol automatyczny z nadrukiem, który jest nie tylko praktycznym gadżetem, ale przede wszystkim doskonałym nośnikiem reklamowym. Ochroni przed deszczem i wiatrem, jednocześnie reklamując Państwa firmę. Proponujemy wygodny model automatyczny, który nie wymaga mozolnego otwierania w trakcie nagłych opadów. Wystarczy jedno dotknięcie, by szybko się otworzył i skutecznie zabezpieczył przed nieprzyjemnymi konsekwencjami czynników atmosferycznych.

Proponujemy reklamowy parasol automatyczny, aż w kilkunastu odsłonach kolorystycznych. Do Państwa wyboru pozostawiamy niemalże wszystkie kolory tęczy oraz produkt wielokolorowy. Zwolennikom prostoty i klasyki z całą pewnością przypadnie do gustu kolor czarny lub biały, natomiast osoby poszukujące oryginalnego stylu skorzystają z oferty wyrazistych barw lub sublimacyjnych wzorów. To, co wyróżnia nasze produkty to również nowoczesne kształty. Nasz parasol automatyczny z nadrukiem dostępny jest w standardowej wersji ośmiokąta foremnego, oferujemy jednak nowość w postaci kwadrata. Wybierając jeden z modnych wzorów oraz najnowszy fason można odmienić nieco szarawy i zmęczony wizerunek jesiennej aury. Oprócz designu stawiamy przede wszystkim na jakość naszego asortymentu, dlatego każdy reklamowy parasol automatyczny wykonany jest z trwałej konstrukcji oraz odpornego na zniszczenia i działanie czynników zewnętrznych materiału. Doskonale spełnia swoją funkcję, mimo silnych wiatrów i intensywnych opadów deszczu. Ponadto wyposażony jest w poręczny uchwyt, dzięki któremu parasol można trzymać długo, bez zmęczenia.

Co najważniejsze, produkt posiada dużą powierzchnię reklamową, którą można wykorzystać do umieszczenia na niej swojego logotypu, hasła lub danych kontaktowych firmy. Sprawdzi się jako gratis dla lojalnych klientów lub gadżet rozdawany na targach branżowych. Nasze parasole są wykonane z dużą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego świetnie posłużą w budowaniu relacji z klientami oraz uatrakcyjnieniu wizerunku firmy.