Parasole manualne

Parasole manualne

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Parasole to bardzo popularny artykuł reklamowy, chętnie wykorzystywany przez firmy i instytucje publiczne. I to z wielu powodów. Jest to gadżet, który posiada dosyć sporą powierzchnię do wykonania znakowania, jest funkcjonalny, praktyczny i nigdy nie wyląduje w koszu, chyba, że w takim na parasole. Duże parasole umożliwiają bardzo skuteczną ochronę przed deszczem, ponieważ zaprojektowano je w bardziej dogodny dla użytkownika sposób. Takie personalizowane tekstylia przeciwdeszczowe idealnie się sprawdzą jako gadżety promocyjne, ponieważ przydadzą się w wielu okolicznościach podczas niesprzyjającej aury.

W ofercie naszego sklepu dostępne są duże parasole, które różnicowane są pod względem rozmiaru i kolorystyki. Znajdziesz tu praktyczne parasole otwierane automatycznie, wersje na wiatr i odwracalne, a także eleganckie modele z drewnianą rączką. Szeroka gama produktów obejmuje parasole jednokolorowe, odblaskowe, z osłoną i piękną grafiką nieba i chmur, z księżycem na tle gwiazd, z lasem czy dwubarwne. Oferowane artykuły – w zależności od modelu – są wyposażone w ergonomiczne i praktyczne uchwyty i zawieszki. Posiadamy parasole z drewnianym uchwytem i paskiem na nadgarstek, z samym uchwytem oraz specjalnie zaprojektowaną rączka w kształcie litery C, która umożliwia korzystanie z telefonu podczas deszczu. Do niektórych modeli dołączone są kolorystycznie dobrane etui, inne są zapinane na praktyczny rzep.

Oferowane parasole przeciwdeszczowe to duże rozmiary, dzięki czemu stwarzają nieograniczone możliwości wykonania atrakcyjnej grafiki, danych adresowych firmy czy chwytliwego tekstu reklamowego. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym to idealny pomysł na reklamę i promocję. Dzięki bardzo bogatej gamie kolorystycznej można je znakomicie dopasować do ogólnej strategii wizualnej firmy i stworzyć gadżet reklamowy spójny z jej wizerunkiem. Tekstylia przeciwdeszczowe z logo są kolorowe, niezwykle funkcjonalne, stylowe i nowoczesne. Każdy klient czy kontrahent firmy będzie bardzo zadowolony z takiego podarunku reklamowego.