Podróż

Podróż

Podróż czy to służbowa czy wakacyjna wymaga zaopatrzenia się w artykuły podróżnicze, które będą nie tylko niezbędnymi akcesoriami, spełniającymi funkcję użytkową, ale i mogą mieć charakter reklamowy. Każdy właściciel firmy wybierając się w podróż może zabrać ze sobą artykuły wakacyjne, na których może się znaleźć logo jego firmy, dzięki czemu może promować swoje produkty lub usługi wszędzie gdzie się znajdzie. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ bardzo pozytywnie wpływa na rozwój marki.

Firma Regalo Gifts specjalizuje się w dystrybucji i znakowaniu artykułów i upominków reklamowych dla firm i instytucji. W naszym asortymencie posiadamy markową elektronikę, tekstylia, artykuły biurowe i piśmiennicze, maskotki, zabawki i wiele innych, przydatnych akcesoriów. Pośród szerokiej gamy produktów znajdują się praktyczne i efektowne gadżety na podróż, które są niezwykle przydatne i doskonale organizują wszelkie wojaże.

Akcesoria podróżnicze to cała gama najróżniejszych propozycji. Oferujemy praktyczne etui na karty kredytowe czy paszport, które zapewniają całkowitą ochronę RFID przed niechcianym zeskanowaniem, portfele, saszetki zapinane na pasie, praktyczne zestawy pojemników i butelek z rozpylaczem, komfortowe zagłówki, breloki, kosmetyczki, pokrowce na ubrania i wiele innych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i doskonale nadają się jako nośniki reklamy i promocji każdej firmy.

Dzięki takim akcesoriom każda podróż będzie przebiegała komfortowo, a estetyczny i efektowny nadruk zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Polecamy: kosmetyczka reklamowa, portfel z nadrukiem, szczoteczki reklamowe