Akcesoria podróżne

Akcesoria podróżne

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Osoby, które mają w planach wyjazd wakacyjny lub służbowy muszą zadbać o swój ekwipunek i zaopatrzyć się w różne akcesoria podróżne. W czasie jazdy samochodem czy lotu samolotem przydatne stają się najróżniejsze gadżety, takie jak żele do odświeżenia rąk, zatyczki do uszu czy zawieszki na bagaż. Takie drobne akcesoria są zawsze przydatne dlatego można je wykorzystać jako niedrogi, a praktyczny upominek reklamowy z logo firmy. Wykorzystanie ich w strategii marketingowej na pewno zaowocuje w przyszłości większą liczbą klientów lub nawiązaniem nowych relacji biznesowych.

W tej kategorii znajdują się przydatne w czasie każdego wyjazdu akcesoria podróżne, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, przez co są wytrzymałe i trwałe. Pośród szerokiej i bogatej gamy produktów dostępne są min. uniwersalne adaptery, przejściówki do wtyczek, wieszaki na torebki z metalowym brelokiem, zawieszki i przywieszki na bagaż, zamki na szyfr i kłódki do walizki czy ogrzewacze i schładzacze do rąk.

Na uwagę zasługują profesjonalne podróżne zestawy, które ułatwiają komfort swoim użytkownikom w czasie jazdy autem czy lotu samolotem. Oferujemy różne komplety, zarówno do szycia i czyszczenia obuwia, jak również ułatwiające relaks i wygodę w czasie podróży. Te ostatnie mogą się składać z cyfrowej wagi do bagażu, kłódki i pasa do walizki lub z dmuchanej poduszki, opaski na oczy i zatyczek do uszu. Dla osób wybierających się w podróż służbową przygotowaliśmy trwałe i eleganckie pokrowce na garnitury lub inne elementy garderoby.

Wszystkie oferowane akcesoria to nie tylko estetycznie wykonane produkty, ale i bardzo pomysłowe i przydatne gadżety podróżnicze, które doskonale się sprawdzą w roli nośników reklamowych. Takie personalizowane przedmioty można wręczyć swoim ważnym klientom czy współpracownikom i na pewno zostaną przyjęte z uśmiechem i wdzięcznością. Akcesoria z nadrukiem reklamowym przyczynią się do budowania świadomości o marce, dzięki czemu wzrośnie jej wiarygodność i umocni się pozycja na rynku.