Żele do rąk i chusteczki higieniczne z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Produkty kosmetyczne są dobrym wyborem gadżetów przydatnych w codziennym życiu, które można ozdobić firmowymi logotypami. Rzadko kto z nas wyrusza z domu bez niezbędnych akcesoriów kosmetycznych, jak chusteczki higieniczne, żele antybakteryjne do rąk, balsamy do ust czy inne drobiazgi pozwalające zachować higienę w ciągu dnia. Chusteczki higieniczne z nadrukiem czy niewielkie opakowania żelu antybakteryjnego staną się tym samym nośnikiem reklamowym dla firmy, budując jej pozytywny wizerunek i utrwalając się w świadomości obdarowanej nimi osoby.

Chusteczki higieniczne z własnym nadrukiem dostępne w ofercie Regalo Gifts to praktyczny i jednocześnie niosący ze sobą potencjał marketingowy produkt, który można wykorzystać w ramach promocji i reklamy. Chusteczki higieniczne z nadrukiem przydadzą się bowiem każdemu w trakcie wyjazdu w nieznane czy nawet wyjścia z domu z lekkim katarem. Decydując się na umieszczenie na nich firmowych logotypów, utrwalamy pamięć o marce w świadomości potencjalnych klientów, którzy w przyszłości mogą szybciej skontaktować się ze znanym już sobie sklepem czy firmą usługową. Chusteczki higieniczne z własnym nadrukiem to właśnie ten rodzaj gadżetów, które są bardzo skutecznym, a przy tym niezbyt kosztownem narzędziem marketingowym. Stosunkowo niewielkim kosztem każda, nawet rozpoczynająca dopiero swoją działalność firma, może rozpowszechnić swój logotyp i wybraną kolorystykę, działając na podświadomość odbiorców. Potencjalni klienci zapamiętując logo, hasło reklamowe czy kolory firmy, dużo chętniej zdecydują się na skorzystanie z jej oferty.

Regalo Gifts, firma specjalizują się w produkcji i dystrybucji gadżetów reklamowych oraz materiałów prasowych, zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą akcesoriów, które mogą posłużyć do reklamy i promocji zarówno dużych korporacji, jak i niewielkich firm czy instytucji publicznych. Wykonane z najwyższą starannością gadżety zdobione nadrukami firmowymi będą ważnym kanałem dotarcia do ich klientów.