Wagi bagażowe

Wagi bagażowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Cyfrowa waga do bagażu. Max waga: 40 kg, w zestawie z bateriami.

  Wybierz opcje
 • Cyfrowa waga do bagażu z power bankiem 2200 mAh, max 50 kg, ładowana przez USB, kabel w komplecie

  Wybierz opcje
 • Cyfrowa waga do bagażu z przyciskiem on/off i paskiem na rękę, maksymalne obciążenie 40 kg

  Wybierz opcje
 • Elektroniczna waga do bagażu, funkcje: tarowania, wskazanie stanu baterii i przeciążenia, wyświetlacz temperatury otoczenia, maksymalny udźwig do 50 kg, dokładność 50 g, bateria litowa 3V w komplecie

  Wybierz opcje
 • Waga do bagażu, max 40 kg

  Wybierz opcje

Podróż samolotem wymaga ściśle określonych procedur dotyczących wielkości, zawartości i ciężaru bagażu. Na lotnisku zostaje ważona walizka i dlatego trzeba umieścić w niej tyle, aby nie przekroczyć ustalonego limitu. Dlatego najlepiej jest gdy zaopatrzymy się w profesjonalny sprzęt do pomiaru ciężaru bagażu. Wagi bagażowe służą właśnie do tego celu. Jest to bardzo przydatny gadżet, ponieważ bardzo wiele osób wyjeżdża za granicę, czy to na urlop, podróż służbową, a nawet do pracy. Takie akcesoria mogą posłużyć jako praktyczne upominki reklamowe dla klientów z logo firmy. Oryginalny i funkcjonalny gadżet reklamowy świadczy o powadze i wiarygodności firmy i jest doskonałym sposobem na promocję.

Nasz sklep oferuje firmom i instytucjom użyteczności publicznej wysokiej jakości wagi bagażowe, które przydadzą się wszystkim podróżującym. Dostępne mamy estetycznie wykonane cyfrowe wagi do bagażu w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Znajdziesz u nas wagi z power bankiem, ładowane przez USB i kablem w komplecie, z paskiem na rękę, z funkcjami tarowania i zerowania oraz wskaźnikiem stanu baterii i przeciążenia oraz wyświetlaczem temperatury. Oferowane akcesoria mogą ważyć bagaże od 40-50 kg maksymalnie. Niektóre modele są w zestawie z bateriami.

Takie gadżety podróżne z nadrukiem reklamowym będą bardzo miłym i praktycznym upominkiem dla klientów, kontrahentów czy partnerów w interesach. W świecie biznesu zawsze trzeba dbać o dobre relacje ze współpracownikami i wychodzić naprzecie oczekiwaniom nowych, potencjalnych klientów. Temu celowi służą upominki personalizowane, ponieważ umieszczenie na nich atrakcyjnie zaprojektowanego loga firmy i jej danych teleadresowych może przyczynić się do wzrostu zainteresowania marką i przynieść korzystne profity w przyszłości.

Oferujemy także nowoczesne, efektowne i trwałe techniki znakowania. Atrakcyjnie wykonany login firmy ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dzięki niemu produkt staje się jeszcze bardziej elegancki, a to przyczynia się do zwiększenia prestiżu firmy.