Zagłówki z logo

Zagłówki z logo

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Zagłówki z logo firmy

Długa podróż samochodem może być męcząca, ponieważ ciało przebywa w jednostajnej i tej samej pozycji. Szyja, głowa i ramiona mogą powodować różne dolegliwości i coraz większy dyskomfort. Na czas dalekich i krótszych podróży idealne są wygodne zagłówki, ponieważ zdecydowanie uprzyjemnią podróż, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To akcesoria bardzo praktyczne i funkcjonalne, które świetnie nadają się jako upominki reklamowe dla klientów czy kontrahentów firmy. Zapewnią komfort podróży i będą promować produkty lub usługi firmy.

Wygodne i ergonomiczne rozwiązanie w podróży

Oferujemy nowocześnie i ergonomicznie zaprojektowane zagłówki, dzięki którym każda podroż będzie prawdziwą przyjemnością. Pośród naszego asortymentu znajdują się dmuchane akcesoria, które są miękkie, elastyczne i idealnie dopasowują się do szyi. Znajdziesz tu zagłówek w praktycznym pokrowcu i bez pokrowca, a także mięciutką poduszkę z mikro kulkami w kształcie litery U, która zapewnia doskonałe wparcie dla mięśni szyi i głowy. Dostępne mamy modele 2 w 1, gdzie zagłówek można przekształcić w wygodną poduszkę. Posiadamy nawet wielofunkcyjny nagłówek 3 w 1, który po rozłożeniu może posłużyć jako efektowna chusta lub ciepły koc na plecy. Zapinany jest na rzep.

Pokrowce na zagłówki samochodowe z logo lub nadrukiem

Proponowane produkty z logo firmy będą świetnym pomysłem na reklamę i promocję, a takie akcesoria cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest bowiem bardzo dużo osób mobilnych, które często podróżują w sprawach biznesowych i takie personalizowane gadżety na pewną będą bardzo użyteczne i często wykorzystywane. Poduszki podróżne zapewniają pełen komfort podróżującym, ponieważ są wykonane z bardzo przyjaznych i miłych w dotyku tkanin, mają ergonomiczny kształt i są bardzo sprężyste.

Regalo Gifts – producent pokrowców na zagłówki samochodowe

Takie artykuły z nadrukiem reklamowym to bardzo atrakcyjne upominki, które można wręczyć klientom przy okazji różnego rodzaju targów, i to nie tylko motoryzacyjnych. Mogą je wykorzystać salony samochodowe w podziękowaniu na współpracę czy korzystny kontrakt, sklepy z artykułami moto-auto dla kluczowych klientów czy myjnie i warsztaty samochodowe.