Zawieszki do bagażu

Zawieszki do bagażu

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Metalowy wieszak na torebki z metalicznym wykończeniem. Magnetyczne zamykanie.

  Czytaj dalej
 • Składany, metalowy wieszak na torbę.

  Wybierz opcje
 • Plastikowy wieszak na torebki z metalowym brelokiem. Idealny dla Epoxy.

  Wybierz opcje
 • Plastikowa zawieszka na bagaż.

  Wybierz opcje
 • Przywieszka na bagaż z PVC.

  Wybierz opcje
 • Opaska na bagaż z poliestru z plastikową klamrą.

  Wybierz opcje
 • Skórzana zawieszka do bagażu Mauro Conti wykonana ze skóry wysokiej jakości, zapinana skórzanym paskiem z klamrą, transparentne okienko schowane pod skórzaną klapką

  Wybierz opcje
 • Zawieszka do bagażu z regulowanym zapięciem, etykieta 4 x 7 cm

  Wybierz opcje
 • Zawieszka do bagażu w kształcie walizki

  Wybierz opcje

Zawieszki to bagażu to element, który wykorzystywany jest przez wszystkich podróżujących. Jest przydatny i ułatwia identyfikację swojego bagażu. Wewnątrz zawieszek znajduje się miejsce na uzupełnienie podstawowych informacji. Taka etykieta zawiera miejsce na wypełnienie danych personalnych, adresu, telefonu i adresu e-mail. Takie informacje na bagażu zwiększają szansę właściciela na odzyskanie zagubionego bagażu, kiedy wystąpi taka sytuacja.

Zawieszki do bagażu to idealny gadżet dla wykorzystanie przez osoby reprezentujące branżę turystyczną – biura podróży, hotele, pensjonaty, czy inne kwatery do wynajęcia. Bardzo dobrze sprawdzi się także w branży przewozowej. Taki upominek świetnie odzwierciedli charakter działalności i zachęci klientów do ponownego skorzystania z Państwa usług. Kiedy kolejny raz goście będą planować podróż, zawieszka do bagażu przypomni im o ofercie Waszej firmy.

Zawieszki do bagażu w REGALO GIFTS dostępne są w różnych wersjach w zależności od prowadzonej działalności i potrzeb Naszych klientów. W ofercie REGALO GIFTS znajdują się zarówno zawieszki do bagażu Mauro Conti wykonane ze skóry wysokiej jakości, jak i takie wykonane z plastiku, czy tworzywa ABS. Wszystkie zawieszki do bagażu charakteryzują się wysoką jakością wykonania i gwarantują długie użytkowanie. W ofercie naszej firmy znajdują się zawieszki personalizowane. Możliwe jest wykonanie zawieszek z nadrukiem reklamowym, czy z logo Państwa działalności. Dzięki informacjom zamieszczonym na zawieszce taki gadżet będzie stanowił jednocześnie miły upominek dla Państwa gości, klientów, jak i stanowił swego rodzaju reklamę – dzięki personalizowanemu oznaczeniu zawieszki.

Taka zawieszka na pewno stanowi udany upominek i sprawi, że osoby nią obdarowane będą pozytywnie wspominać miejsce, gdzie ją otrzymały. Stanowi to miły gest i jest przydatne w późniejszym użytkowaniu podczas kolejnych podróży klientów. Dzięki naszym niskim cenom są Państwo w stanie niewielkim kosztem obdarować swoich gości i zapewnić sobie pozytywną reklamę.