Gadżety na święta

Gadżety na święta

Gadżety świąteczne z logo firmy lub własnym nadrukiem

Gadżety świąteczne z logo firmy nie tylko wprowadzą w bożonarodzeniowy nastrój, ale też pomogą w budowaniu świadomości Twojej marki. Czym obdarować klientów, kontrahentów lub partnerów biznesowych, by nie tylko zrealizować cel marketingowy, ale przede wszystkim zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy w długiej perspektywie. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na gadżety reklamowe na święta, które Ci w tym pomogą.

Jakie są najlepsze gadżety świąteczne dla klientów i pracowników?

Tradycja związana z wręczaniem prezentów bożonarodzeniowych najbliższym w domowym zaciszu coraz częściej rozszerza się na pozostałe sfery życia. Drobne upominki z okazji świąt przygotowuje się także dla pracowników, a nawet dla klientów lub kontrahentów, z którymi udało się nawiązać współpracę biznesową w ubiegłym roku. Czy firmowe prezenty bożonarodzeniowe muszą być tak okazałe, jak te wręczane rodzinie czy przyjaciołom? Niekoniecznie. Czasem wystarczy symboliczny drobiazg, który podtrzyma piękną tradycję i pokaże, że zależy Ci na odbiorcy. Dobrym pomysłem będą np. gadżety świąteczne z logo firmy, które nie tylko wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych, ale także zwiększą szansę na wywołanie decyzji zakupowej u klientów.

Świąteczne gadżety reklamowe – przegląd oferty Regalo Gifts

W asortymencie Regalo Gifts z powodzeniem znajdziesz gadżety reklamowe z motywem świątecznym. Możesz wybierać m.in. spośród uroczych dekoracji, jak koce, świeczniki, zawieszki na choinkę czy nawet termofory. Uniwersalnym prezentem z tej okazji będą również skarpetki – ciepłe, wygodne, a przy tym zdobione nadrukiem z podobizną Mikołaja, choinki czy śnieżnego bałwana. W kanonie klasycznych prezentów bożonarodzeniowych nie może też zabraknąć dużego kubka na gorące napoje, które uświetnią długie, zimowe wieczory.
Wszystkie gadżety świąteczne dla klientów i pracowników możesz wykończyć w sposób jednoznacznie kojarzący się z Twoją firmą – umieszczając na nich swój logotyp lub nazwę firmy. Oferujemy różne metody znakowania artykułów i chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszej. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.