Bańki mydlane

Bańki mydlane

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Pistolet, urządzenie do robienia baniek mydlanych z pojemnikiem na płyn, 50 ml (wymaga ręcznego maczania w płynie)

  Wybierz opcje
 • Urządzenie do robienia baniek mydlanych z grą w nakrętce, bez płynu

  Wybierz opcje
 • Urządzenie do robienia baniek mydlanych z płynem, 50 ml i klaskacz w jednym, 4 wzory mix

  Wybierz opcje
 • Urządzenie do robienia baniek mydlanych z płynem, 30 ml

  Wybierz opcje
 • Urządzenie do robienia baniek mydlanych z płynem, 50 ml

  Wybierz opcje

Bańki mydlane to niewielkie gadżety, które mają w sobie ogromny potencjał. Można je bowiem wykorzystać jako skuteczny element kampanii marketingowej, dzięki której umocni się pozycja marki. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym można wykorzystać na festynach lub jarmarkach dla dzieci, ponieważ to one są najważniejszą grupą docelową. Firma może je wręczać najmłodszym z okazji planowanych akcji reklamowych i dzięki temu zaistnieć w szerokiej świadomości odbiorców.

Ta kategoria obejmuje urządzenia do robienia baniek mydlanych, które są dostępne w różnych kształtach i wariantach kolorystycznych. Oferujemy bańki mydlane w formie atrakcyjnego pistoletu, z grami w nakrętce, efektowne, wielokolorowe klaskacze czy w kształcie długopisu ze sznurkiem. Oferowane produkty są dostępne z płynem w pojemniku lub bez płynu. Takie akcesoria idealnie nadają się jako oryginalny upominek reklamowy, który gwarantuje wyśmienitą zabawę wszystkim milusińskim, ale zapewni dużą frajdę również dorosłym.

Urządzenia ro robienia baniek mydlanych są bardzo estetycznie i starannie wykonane. Takie kolorowe i wesołe gadżety zawsze wzbudzą pozytywne skojarzenia i sprawią, że wiele osób powróci do miłych lat swojego dzieciństwa. Z tego względu będą bardzo wdzięcznym upominkiem reklamowym, który jest nie tylko efektowny, ale i tani. Takie artykuły nie nadweręża budżetu firmy, a mogą sprawić, że wizerunek marki znacznie się umocni.

Personalizowane artykuły do robienia baniek to strzał w dziesiątkę dla wszystkich firm, które pragną w oryginalny i skuteczny sposób dotrzeć do szerszej grupy klientów i pozyskać nowych. Dzięki wykonaniu efektownego znakowania w formie grafiki, związanej z działalnością danej firmy i jej danych teleadresowych, marka może w pomysłowy i nieszablonowy sposób dotrzeć do odbiorców w różnym wieku.
Taki upominek reklamowy z logo na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i będzie gwarantem niezapomnianej zabawy. A przy okazji idealnie spełni rolę nośnika reklamowego, który na pewno nie wyląduje w koszu.