Zestawy do malowania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Rysunek i malarstwo to pasja wielu osób, a także sposób na życie. Dla artystów bardzo ważne są wysokiej jakości przybory do tworzenia obrazów olejnych, akwarelowych czy pastelowych. Dla dzieci zestawy do malowania, które otrzymują w prezencie to zawsze wielka radość, ponieważ uwielbiają być kreatywne i przelewać swoje pomysły na papier. Takie akcesoria z nadrukiem reklamowym to także dobry pomysł na ciekawe gadżety marketingowe, które można wykorzystać w kampanii promocyjnej firmy.

Zestawy do malowania rozwijają wyobraźnię u dzieci i dorosłych i przyczyniają się do pokochania nowego hobby. To ważny powód, dla którego firmy powinny zainteresować się takim upominkiem reklamowym. Na pewno zostanie przyjęty z wdzięcznością i z radosnym błyskiem w oku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jakimi są firmy i instytucje użyteczności publicznej, nasz sklep przygotował bardzo atrakcyjną ofertę zestawów do malowania, które zamknięte są w stylowych i eleganckich opakowaniach. Komplety zawierają różne ilości elementów, nawet 68 sztuk, pośród których znajdują się kredki, farby, pastele, pisaki, temperówki i gumki.
W ofercie mamy także skarbonkę – świnkę z białego gipsu wraz z kompletem farb i pędzelkiem do jej pomalowania.

Akcesoria do malowania z logo firmy mogą być atrakcyjnym prezentem reklamowym dla dużych i małych artystów. Oferowane zestawy przydadzą się w każdym tornistrze i plecaku szkolnym, a także na domowym biurku. Mogą je wykorzystać szkoły i przedszkola jako nagrody w konkursach plastycznych, a także firmy organizujące eventy dla dzieci np. z okazji Dnia Dziecka.

Personalizowane upominki wzbudzą uśmiech na twarzy malucha, a rodzice z pewnością docenią markę, która jest przyjazna rodzinie. Proponowane produkty to bardzo użyteczne akcesoria, ponieważ będą z radością wykorzystywane, przyczyniając się do rozwoju twórczej wyobraźni i kreatywności u dzieci. Jako elementy akcji marketingowych sprawdzą się znakomicie, budząc wdzięczność nawet wśród najmłodszych klientów.