Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Słodycze reklamowe z logo, z nadrukiem – nie tylko dla łasuchów

Słodycze reklamowe z logo trafią przez żołądek wprost do serca potencjalnego klienta lub pracownika, którego chcesz docenić drobnym, ale bardzo miłym upominkiem. Łakocie niosą za sobą ładunek pozytywnych skojarzeń, który obdarowany nimi niemal bezwiednie przeniesie na Twoją markę reprezentowaną przez logotyp na opakowaniu. Słodycze z nadrukiem na pewno ułatwią dystrybucję materiałów marketingowych – oparcie się im będzie wymagało bardzo silnej woli, zwłaszcza od osób dbających o linię. Pozostanie Ci tylko życzyć klientom: “Smacznego” i zaczekać aż wrócą, by skorzystać z Twoich usług.

Sprawdź cukierki z logiem i słodycze reklamowe – producent gadżetów Regalo

Znasz to uczucie, gdy po całym dniu targów czy innego wydarzenia branżowego ekspozytor z ulotkami wciąż jest pełny? Jeśli zamienisz je na słodycze z nadrukiem wskazującym na Twoją markę, nie będziesz mieć takiego problemu. Możesz martwić się ewentualnie tym, czy wystarczy ich dla wszystkich zainteresowanych. Może zamówisz od razu większą partię, aby upewnić się, że smakowite wizytówki Twojej firmy dotrą do jak najszerszego grona? Hurtowe ilości nie stanowią dla nas problemu, a Ty zaoszczędzisz na wysyłce i nie będziesz się niczym stresować. Stosowanie słodyczy w roli promocji firmy ma jeszcze jedną zaletę. Spora część produktów reklamowych nie jest później używana i prędzej czy później trafia do kosza. W przypadku łakoci – raczej nie ma takiej możliwości. Cukierki z logo firmy zawsze znajdą chętnych do konsumpcji.

Szybka realizacja i dostawa: słodycze reklamowe – Warszawa i cała Polska

Nie musisz mieszkać w stolicy, by mieć dostęp do szerokiego wyboru gadżetów marketingowych, których możesz użyć do promowania swojego biznesu. Nasz sklep online oferuje dostawę na terenie całej Polski, a w ofercie mamy właśnie m.in. różnorodne słodycze reklamowe, w tym popularne cukierki z logiem. Producent zadbał o ich smak, my z kolei zajmiemy się ich znakowaniem zgodnie z Twoim indywidualnym zamówieniem. Przedstaw nam swój projekt.