Środki higieny indywidualnej

Środki higieny indywidualnej

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Środki higieny indywidualnej, szczególnie w czasach szczególnego reżimu sanitarnego, są niezbędne w zasadzie wszędzie – w każdym miejscu publicznym, w którym jesteśmy narażeni na zarażenie się nie tylko koronawirusem, ale także wszelkimi innymi wirusami czy bakteriami. Właśnie dlatego wśród przygotowanych przez nas propozycji znalazły się obecnie niezbędne środki higieniczne, które wyposażone w logo Państwa firmy, będą mogły zostać wykorzystane w takich miejscach, jak hotele oraz inne obiekty noclegowe, restauracje, kawiarnie i inne ośrodki gastronomiczne, sklepy, placówki biurowe, urzędowe i edukacyjne, a także wielu innych. Proponujemy między innymi personalizowane płyny do dezynfekcji rąk, maseczki, żele do mycia, przyłbice czy ściereczki. Środki higieny z nadrukiem reklamowym dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty, wyróżniają się przede wszystkim dużą skutecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii. Dostępne są w korzystnych cenach, a proponowany przez nas asortyment jest poszerzany w oparciu o rosnące potrzeby klientów korzystających ze świadczonych przez nas usług.

Wspólne dobro wymaga przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Właśnie dlatego należy zapewnić swoim pracownikom, gościom oraz klientom szereg produktów mających na celu zabezpieczenie przed wirusami i bakteriami – osłony ust, nosa oraz artykuły o charakterze myjącym i dezynfekującym. W ofercie, którą przygotowaliśmy w odpowiedzi na nieustannie rosnące potrzeby oraz obowiązujące w kraju zasady, znajdują się produkty z logo przeznaczone do higieny indywidualnej. Jesteśmy w stanie spersonalizować je dla Państwa tak, aby sprawdziły się w każdym miejscu, które nasi klienci pragną wyposażyć w maseczki, przyłbice bądź środki myjąco-dezynfekujące.

Dezynfekcja rąk powinna stać się nowym nawykiem i być umożliwiona dzięki zastosowaniu w miejscach o charakterze publicznym dystrybutorów ze środkiem bakterio- i wirusobójczym. Zapraszamy do szczegółowego prześledzenia naszej oferty.