Reklamowe czapki z daszkiem z nadrukiem, logo

Wyświetlanie 1–48 z 49 wyników

Gadżety takie jak czapka z daszkiem z nadrukiem stały się ostatnio bardzo modnym akcesorium, zarówno jako element stroju służbowego pracowników, jak i także jako sposób reklamowania danej firmy, przedsiębiorstwa lub wydarzenia, np. koncertu. Czapki reklamowe, jakie oferujemy w tej kategorii, wykonane zostały z niepowodujących podrażnień, oddychających materiałów. Dzięki temu są one przyjemne w noszeniu, a głowa nawet w upalne dni jest chroniona przed słońcem i się nie poci.

Naszym klientom oferujemy czapki reklamowe w modnych fasonach, o dynamicznym i modnym wyglądzie. W naszym asortymencie znajduje się między innymi popularna czapka bejsbolówka. Reklamowa siła takiego gadżetu polega na tym, iż umieszczona na czyjejś głowie, bardzo zwraca na siebie uwagę i pozwala na szybkie zidentyfikowanie pracownika danej firmy lub zapamiętanie zauważonego znaku graficznego. Czapka bejsbolówka z logo jest często wręczana zwycięzcom imprez sportowych, stanowi nagrody we wszelkiego rodzaju konkursach, jest bardzo pożądanym elementem ubioru. Dawno już czapki z nadrukiem przestały być kojarzone tylko ze strojem sportowym, wiele firm coraz częściej czyni je podstawowym elementy stroju pracowników produkcji, kierowców czy dostawców. Czapka z daszkiem z nadrukiem nie tylko doskonale chroni głowę i oczy przed meczącymi oraz niebezpiecznymi promieniami słonecznymi, ale także stanowi znak rozpoznawczy. Dzięki możliwości wyboru koloru z bogatej palety oferowanych wariantów, w łatwy sposób dobierze się egzemplarz pasujący do kolorystki firmy, a umieszczenie na niej nazwy oraz znaku graficznego sprawi, iż stanie się doskonałym nośnikiem reklamy i pozwoli na zwiększenie świadomości marki wśród potencjalnych klientów.

Czapka bejsbolówka z logo danej firmy może być noszona zarówno przez dorosłych, jak i dzieci, pozwala na to system regulacji. Oferujemy także modele stworzone z myślą o dzieciach, które wykonane zostały z delikatnego materiału. Wielkość daszka została w nich dopasowana do mniejszej głowy, a wentylację wspomagają specjalne, elegancko obszyte oczka.

Czapka z daszkiem, reklamowa czy też będąca częścią stroju roboczego powinna być na tyle reprezentacyjna, by marka, firma lub inny podmiot, którego nazwa została na niej umieszczona, w żaden sposób nie odniósł wizerunkowego uszczerbku. Dlatego każda oferowana przez nas czapka bejsbolówka reklamowa pochodzi od zaufanych producentów, którzy do jej produkcji stosują materiały wysokiej jakości.

Czapki z nadrukiem świetnie nadają się także dla organizatorów wyjazdów, koloni oraz obozów. Można na nich umieścić logo, adres czy indywidualne dane posiadacza. W ten sposób ujednolicona grupa np. dzieci jest łatwiejsza do nadzorowania, a zagubienie się jakiegoś uczestnika staje się mniej prawdopodobne.

Należy wspomnieć o jeszcze jednej zalecie, jaką posiada czapka z daszkiem. Reklamowa powierzchnia do zagospodarowania jest znacznie większa niż na innych gadżetach podobnej wielkości, a ze względu na swoje usytuowanie jest o wiele bardziej widoczna.