Kapcie, szlafroki hotelowe z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Goście hotelów, pensjonatów oraz innych obiektów turystycznych, czy rekreacyjnych coraz bardziej zwracają uwagę na zastosowane dla klientów udogodnienia. Zwiększony komfort w pokoju to coś co umila pobyt gościom i sprawia że chcą w dane miejsce chętnie wracać. Taki komfort można zapewnić klientowi wyposażając pokój w tak niepozorne akcesoria, jak np. kapcie, szlafroki. Elementy takie, jak te to zwykle coś co wydaje nam się na wyjeździe zbędne. Nie chcemy zajmować miejsca w walizce takimi gadżetami. Jednak hotel oferujący takie elementy może wyróżnić się na tle konkurencji oraz w ten sposób zyskać uznanie wiernych klientów oraz odpowiednią renomę.

W ofercie firmy REGALO GIFTS znajdują się akcesoria, które świetnie sprawdzą się do takich zastosowań i pozwolą Państwu wyposażyć firmę w potrzebne elementy. Mamy do zaoferowania personalizowane elementy, takie jak: kapcie, szlafroki hotelowe, bluzy sportowe, opaski na głowę, sportowe opaski na głowę ze słuchawkami bezprzewodowymi oraz osłony na plecak z elastyczną taśmą. Wszystkie te gadżety wykonujemy z nadrukiem reklamowym. Może to być nadruk z nazwą lub z logo firmy. Takie elementy są synonimem wygody i komfortu. Z pewnością dzięki nimi pobyt gości w hotelu będzie bardziej komfortowy. Ich obecność w obiekcie może podnieść jego rangę i pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

Oferowane przez nas produkty przy niewielkim wkładzie finansowym pozwolą Państwu zapewnić poczucie komfortu dla gości hotelu, ośrodka sportowego, SPA, gabinetu kosmetycznego lub lekarskiego.
Takie akcesoria umilą pobyt klientom. Stanowią także gadżety reklamowe, na których będzie widniała nazwa lub logo firmowego. Odpowiednie elementy sprawią, że nawet najbardziej wymagający goście będą zadowoleni z Państwa usług. Prowadzone w ten sposób działania, dbanie o najdrobniejsze szczegóły prowadzonej działalności oraz dbanie o komfort klientów pozwala obiektom ugruntować swoją pozycję na rynku, zdobyć stałych klientów oraz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.