Rękawiczki

Rękawiczki

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Zima to szczególny czas, kiedy nasz organizm jest narażony na działanie niskich temperatur i wyziębienie. Płaszcze, kurtki, czapki i szaliki to jednak nie wszystko. Niezbędnym dopełnieniem zimowej garderoby stają się też ciepłe rękawice, zabezpieczające dłonie przed zimnem. To atrybut, którego potrzebuje każdy i bez którego nie wychodzi zimą z domu.
Tak funkcjonalne akcesoria z logo to świetny pomysł na gadżet reklamowy, który będzie miłą i praktyczną niespodzianką dla wszystkich klientów.

Kategoria produktów, jakimi są rękawiczki to wiele różnorodnych modeli, przeznaczonych dla pań i panów. Oferujemy bardzo praktyczne modele, które umożliwiają wygodną obsługę ekranów dotykowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanym końcówkom palców obsługa telefonu lub laptopa jest prosta i przyjemna. Rękawice wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, dzięki czemu idealnie dopasowują się do dłoni i zapewniają maksimum komfortu. Znakomicie chronią ręce przed dokuczliwym zimnem i odmrożeniami.

Rękawiczki z nadrukiem reklamowym dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i w różnych rozmiarach, również dziecięcych. W ofercie mamy także praktyczne i eleganckie zestawy, które składają się z czapki i rękawic lub czapki i szalika. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość i bardzo staranne wykonanie więc z powodzeniem można je wykorzystać jako eleganckie prezenty reklamowe dla współpracowników, klientów firmy czy partnerów biznesowych. Takie gadżety będą szczególnie mile widziane podczas akcji promocyjnych w okresie jesienno-zimowym, ale nie tylko, ponieważ to elementy garderoby, które przydają się w wielu sytuacjach.

Rękawice, które są atrakcyjnie personalizowane staną się bardzo interesującym dla obdarowanego upominkiem reklamowym. Przydadzą się podczas pracy, na wycieczce czy na spacerze w parku. Jako gadżet reklamowy sprawdzą się idealnie. Taka miła niespodzianka na pewno zostanie bardzo dobrze przyjęta, a marka będzie mogła cieszyć się zasłużonym uznaniem. A to może zaowocować konkretnymi profitami w przyszłości.