Szaliki reklamowe z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Szaliki kojarzą się z chłodnymi, jesiennymi szarugami, a także z zimnem i mrozem. To niezbędne uzupełnienie stylizacji, ale nie tylko zimą. Lekkie, zwiewne szale i apaszki można nosić w cieplejsze dni jako atrakcyjny element stroju. Takie tekstylia świetnie się sprawdzą jako nośniki treści reklamowych. Z dyskretnym i atrakcyjnym nadrukiem reklamowym będą się efektownie prezentować na szyi kibica piłkarskiego, narciarza szosującego po stoku czy podczas grzybobrania w lesie. Właściciele szalików z logo będą promować markę, gdziekolwiek się znajdą.

W niniejszej kategorii zebrane zostały atrakcyjne produkty, a są nimi różnego rodzaju szaliki z nadrukiem reklamowym. Zostały wykonane z ciepłych i przyjaznych skórze tkanin, takich jak polar o różnej gramaturze, bawełna z wiskozą, akryl o splocie ściągaczowym czy miękka dzianina. Oferujemy także piękne szale z grafiką drukowaną techniką sublimacji po jednej lub obu stronach.
W zależności od modelu mogą być jednowarstwowe, dwuwarstwowe, czesane, z frędzlami lub bez. Znajdziesz tu także kominy ogrzewające na szyje, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Szale personalizowane idealnie nadają się do promocji firmy czy instytucji publicznej, ponieważ znakowanie będzie się znajdować w zasięgu wzroku. Dzięki temu nazwa marki będzie efektownie wyeksponowana i zagości w pamięci potencjalnych klientów. Działania marketingowe przy użyciu takich narzędzi zawsze będą skuteczne, ponieważ szale na pewno nie wylądują w szufladzie. To akcesoria bardzo przydatne w sezonie jesienno-zimowym, gdyż doskonale chronią przed chłodem.

Proponowane szale są ciepłe, miękkie w dotyku, a jednocześnie lekkie i przepuszczające powietrze. Są wygodne w użytkowaniu, a noszenie ich to czysta przyjemność. Dzięki wysokiej jakości tkaninom z których zostały wykonane można nanieść na nie różnego rodzaju nadruk, który pozostanie trwały i niezniszczalny. Nasza firma oferuje znakowanie o najwyższych standardach, dzięki czemu wszystkie szale posłużą swoim użytkownikom na lata.