Parasole firmowe z nadrukiem

Wyświetlanie 1–48 z 62 wyników

Parasol to gadżet, który znajduje się w każdym domu. Wiele razy sięgamy po niego na wypadek niepogody i nagłego pojawienia się deszczu. Ze względu na dużą funkcjonalność i uniwersalne zastosowanie można go wykorzystać w strategii marketingowej firmy jako atrakcyjny prezent z logo. Parasole firmowe to świetna wizytówka firmy, ponieważ mają dość dużą powierzchnię do wykonania nadruku, są estetyczne i praktyczne. Takie personalizowane gadżety reklamowe przydadzą się wszystkim, i to na każdą niepogodę.

Ta kategoria obejmuje estetycznie wykonane i wytrzymałe parasole firmowe, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Posiadamy modele zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, a nawet w ekstrawaganckich, bardzo żywych barwach. Na szczególną uwagę zasługuje parasol z nadrukiem, zmieniający kolor pod wpływem wody, a także rewolucyjnie zaprojektowany parasol, który jest wyjątkowo funkcjonalny, ponieważ woda osadzająca się na czaszy pozostaje wewnątrz i użytkownik jest całkowicie suchy. Parasol 16-panelowy z elegancką, drewnianą, zakrzywioną rączką to także bardzo atrakcyjna propozycja dla firm, chcących rozreklamować swoją działalność.

Oferowane parasole wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak włókno szklane i poliester pongee. Prezentowane modele są bardzo funkcjonalne, efektownie się prezentują i posiadają wygodne, ergonomiczne uchwyty. Niektóre modele są tak zaprojektowane, że czynności można wykonywać obiema rękami, a uchwyt zawiesić na przedramieniu. Rączki mogą być metalowe lub drewniane, a stelaże są odporne na złamania i wyginanie pod wpływem wiatru.

Takie parasole z nadrukiem reklamowym to znakomity pomysł na upominek reklamowy, ponieważ promocja marki odbywa się podczas spaceru w deszczu na ulicy i przechodnie widzą logo i szatę graficzną marki. Dzięki temu, że parasol ma dużą powierzchnię do wykonania nadruku nazwa firmy i jej dane teleadresowe są doskonale widoczne dla wszystkich odbiorców.
Oferowane artykuły to wysokiej jakości gadżety, które idealnie spełnią rolę nośnika reklamy i promocji.