torby na kółkach

torby na kółkach

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Torba na zakupy do wózka sklepowego, 2 plastikowe uchwyty i 2 plastikowe monety w kieszeni wewnętrznej

  Wybierz opcje
 • Torba na 2 kółkach

  Wybierz opcje
 • Wózek na zakupy, torba termoizolacyjna, aluminiowa rama i uchwyt EVA

  Wybierz opcje
 • Składana walizka, torba na kółkach

  Wybierz opcje

Walizki, plecaki i torby na kółkach to nieodłączny towarzysz każdej podróży, zarówno tej na krótkim odcinku, jak i podczas dalekich, zagranicznych wojaży. Dzięki specjalnej konstrukcji walizek można wygodnie podróżować, ponieważ wyposażone są one w specjalnie, praktyczne kółka, co pozwala na ich swobodny transport. Takie podróżne akcesoria mogą być także znakomitym pomysłem na prezent dla kluczowych klientów firmy, gdyż atrakcyjnie zaprojektowana szata graficzna z logo marki, stanie się skutecznym nośnikiem reklamy każdej kampanii marketingowej.

Regalo Gifts przygotował dla swoich klientów, którymi są firmy i instytucje publiczne, bardzo interesującą ofertę artykułów i upominków reklamowych, które są przydatne w każdym biurze, w domu i podczas podróży. Pośród różnorodnej oferty produktowej znajdują atrakcyjne torby z nadrukiem i walizki reklamowe. Oprócz dystrybucji oferujemy profesjonalne znakowanie, i to w różnych technikach, które jest trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia.

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w różne modele funkcjonalnych i estetycznych walizek. Wykonane ze sztywnego, wysokiej jakości plastiku i wyposażone w zamek szyfrowy doskonale zabezpieczają przewożony bagaż, a wygodna, teleskopowa, wysuwana rączka jest bardzo ergonomiczna i z łatwością dopasowuje się do chwytu. Takie walizki posiadają praktyczne przegrody i można swobodnie i bezpiecznie przewozić w nich laptopa.

Oferujemy także plecaki na kółkach i bez oraz torby na kółkach, które mogą być personalizowane i posiadać efektownie umieszczone znakowanie. Eleganckie, wykonane z wytrzymałego materiału są niezwykle komfortowe podczas każdej podróży. Takie akcesoria mogą być wręczone pracownikom z okazji ich podróży służbowych czy ważnym klientom, w celu zbudowania jeszcze bardzie pozytywnych relacji biznesowych. Dzięki atrakcyjnie wykonanemu nadrukowi walizka, plecach czy torba stanie się ważnym i skutecznym elementem kampanii reklamowej, nawet w najdalszych zakątkach świata.