Walizki reklamowe z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Walizka to najważniejszy atrybut każdego podróżnika. Nieważne czy to wakacje marzeń, wyjazd służbowy czy praca stewardessy, torby podróżne to nieodłączni i potrzebni w drodze towarzysze. Jako bardzo praktyczny i funkcjonalny gadżet, może się stać znakomitym pomysłem na prezent nie tylko dla pracowników linii lotniczych czy firm transportowych, ale dla każdego. Któż z nas nie lubi podróżować? Nie ma chyba takiej osoby. Dlatego warto wykorzystać walizki do promocji własnej marki, bo może się ona znaleźć nawet na krańcu świata.

Oferujemy walizki z nadrukiem, które są dostępne w bardzo wygodnej opcji na kółkach. Dzięki temu nie trzeba dźwigać ciężkiego bagażu, tylko można w pełni komfortowo podróżować. Produkty, które znajdują się w tej kategorii zostały wykonane z różnych materiałów, takich jak wysokiej jakości plastik czy poliester o dużej gęstości, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W zależności od modelu walizki reklamowe mogą być wyposażone w wiele przydatnych udogodnień, takich jak teleskopowy uchwyt, zamek szyfrowy TSA, teleskopowa rączka z uchwytem na tablet, z przegrodą na powerbank i gniazdem USB, z miejscem na laptopa czy ze zintegrowaną blokadą.

Takie akcesoria podróżne z logo firmy stanowią świetny pomysł na praktyczny i elegancki prezent dla ważnych klientów czy pracowników, odbywających częste podróże służbowe. Firmowy, własny nadruk to efektowny wyróżnik na każdej walizce, która zawsze w porę będzie dostrzeżona na lotnisku. Atrakcyjne znakowanie wyróżni nie tylko samą walizkę, ale i markę, wpływając pozytywnie na świadomość odbiorców.