Worki ze sznurkiem i żeglarskie

Worki ze sznurkiem i żeglarskie

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Worki ze sznurkiem mogą z powodzeniem zastąpić różnego rodzaju plecaki i torby. Takie tekstylne akcesoria są funkcjonalne, praktyczne i wygodne, znajdujące zastosowanie w bardzo wielu sytuacjach codziennego życia. Przydatne dla dzieci do noszenia stroju gimnastycznego czy obuwia na zmianę, niezastąpione na basen, siłownię, wycieczkę, wyjazd i jako stylowy dodatek do sportowej kreacji. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że worki są bardzo częstym elementem wyposażenia zarówno kobiet i mężczyzn, jak i dzieci. Duża funkcjonalność i estetyka takich akcesoriów sprawia, że można je włączyć do kampanii reklamowej jako pożądany produkt, służący celom promocyjnym.

Wysokiej jakości worki ze sznurkiem to propozycja, jaką oferuje nas sklep internetowy. Dostępny mamy różnego rodzaju asortyment, różniący się materiałem wykonania, takim jak poliester soft touch, 100 procent bawełna z recyklingu lub organiczna, butelki PET z recyklingu. To produkty zróżnicowane także pod względem wzoru i kolorystyki. Oferowane artykuły to oryginalnie zaprojektowane torby, które mogą mieć kształt efektownej koszulki lub piłki, posiadać atrakcyjny element z naturalnego korka, być wyposażone w zapinaną kieszeń z siatki czy mieć wzmocnione narożniki. Dostępne mamy wzory z grafiką sublimacyjną na całości, jedno i dwukolorowe, a także worki z zapinaną kieszenią i wyjściem na słuchawki oraz bardzo efektowne z metalizowaną powierzchnią. Dzieci na pewno ucieszą się z worków ze zwierzaczkami, takimi jak min. słoń, żaba czy żyrafa i kaczka z karabińczykiem.

W tej kategorii znajdziesz również bardzo atrakcyjne worki żeglarskie, w sam raz na wypad nad wodę. Bardzo efektowne wzornictwo, duża funkcjonalność i wytrzymałość to cechy, które z pewnością doceni każdy żeglarz. Mamy także torby wodoodporne, które świetne nadają się na wycieczki i pikniki w plenerze. Oferujemy min. modele z przezroczystym okienkiem na telefon.

Prezentowane produkty z nadrukiem reklamowym świetnie się sprawdzą jako mobilne i praktyczne gadżety, które będą wędrowały w różne miejsca. Reklama twojej firmy może zawędrować do szkoły, na basen, na zakupy, na wycieczkę i urlop. Dzięki tak szerokim możliwościom marketingowym, worki z logo będą doskonale widoczne dla innych, potencjalnych klientów. Personalizowane staną się nieocenionym towarzyszem wielu osób, co przyczyni się do wzrostu zainteresowania atrakcyjnie wykonaną grafiką reklamową.
Nasze worki ze sznurkami to nowoczesne i modne gadżety, dzięki którym siła twojej marki zdecydowanie się umocni i zaistnieje w szerokiej świadomości odbiorców.