Bezrękawniki z nadrukiem reklamowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bezrękawniki to bardzo przydatne elementy garderoby, które szczególnie cenione są w chłodne dni. Takie kamizelki mają bardzo szeroki zakres zastosowań dlatego można je wykorzystać jako atrakcyjny gadżet reklamowy. Ten rodzaj odzieży jest bardzo często noszony i doskonale sprawdza się w wielu branżach. Kamizelki noszą pracownicy magazynów, sklepów, rolnicy i kierowcy. Bardzo lubią je rowerzyści, wędkarze i sportowcy. Personalizowane są bardzo dobrym sposobem na dotarcie do nowych klientów i przekazanie im informacji o firmie.

W ofercie naszego sklepu znajdują się praktycznie i elegancko skrojone bezrękawniki o wielu fasonach. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak min. poliester, który może być z polarem lub mieszanka nylonu i poliestru z wyściółką – z butelek PET z recyklingu. Oferowane tekstylia są dostępne w różnych, atrakcyjnych kolorach i rozmiarach. Posiadamy modele ze stojącym kołnierzem, które są ocieplane i posiadają praktyczne kieszenie, kamizelki z zamkiem i dwoma kieszeniami, jak również o właściwościach oddychających i wodoodpornych.
Oferujemy także wyjątkowo funkcjonalny produkt 2 w 1, a jest nim kurtka, która po odpięciu rękawów może stać się efektownym, stylowym bezrękawnikiem. Dzięki polarowi wewnątrz jest bardzo ciepła, zaś odblaskowe paski zapewniają dobrą widoczność po zmroku.

Odzież z nadrukiem reklamowym może stać się idealnym nośnikiem treści promocyjnych, ponieważ tekstylia są bardzo popularne i zawsze mile widziane przez pracowników czy klientów firmy. Podarunek z logo na pewno przypadnie do gustu osobie obdarowanej, ponieważ kamizelki można nosić przez cały rok. Praktyczne, estetyczne, modnie skrojone i starannie wykonane mogą stanowić sztandarowy gadżet reklamowy każdej akcji marketingowej.

Oferowaną odzież mogą wykorzystać kluby sportowe dla swoich zawodników, firmy transportowe, magazynowe i budowlane, sklepy różnego rodzaju i wiele innych branż. Takie prezenty biznesowe doskonale się sprawdzą jako promocja każdej marki.