Wypoczynek

Wypoczynek

Wszyscy uwielbiamy podróże, ponieważ są miłą odskocznią od rutyny codziennego dnia. Wakacje lub urlop spędzany na morskiej plaży, górskiej wędrowce czy w innych, atrakcyjnych turystycznie okolicznościowościach, są czasem pełnego relaksu i wypoczynku, pod warunkiem, że zabierzemy wszystkie, przydatne podczas wojaży akcesoria. Gadżety turystyczne to nieodłączny element każdej podróży. Takie przedmioty mogą być również znakomitym nośnikiem reklamy i promocji.

Firma Regalo Gifts specjalizuje się w dystrybucji i znakowaniu artykułów i gadżetów reklamowych dla firm i instytucji publicznych. W swojej ofercie posiadamy wiele przydatnych w biurze, domu i podróży akcesoriów. Wszystkie produkty to wysokiej jakości upominki, które mają wydzieloną przestrzeń do personalizacji. Dzięki temu można skutecznie rozreklamować własne produkty lub usługi i stać się marką jeszcze bardziej rozpoznawalną na rynku. Podróże to znakomita okazja, by dać się poznać swojej firmie potencjalnym klientom czy kontrahentom.

Gadżety turystyczne, które proponujemy to bardzo duży wybór różnorodnych przedmiotów, które można wykorzystać w działaniach marketingowych. Oferujemy pojemne torby termoizolacyjne, które są przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych lub lunchu i w zależności od modelu, mogą być wyposażone w zestawy do grilla. Proponujemy praktyczne kosze piknikowe z deską do krojenia i sztućcami oraz bogato wyposażone zestawy do grilla w eleganckiej walizce. Akcesoria reklamowe dla turysty to także różne modele nowoczesnych lornetek, lunety, latarki i kompasy, okulary przeciwsłoneczne, koce i maty piknikowe, poncza przeciwdeszczowe w różnych kolorach, duży wybór akcesoriów rowerowych, takich jak pompki, zestawy naprawcze, pokrowce na siodełko czy dzwonek rowerowy.

Marketingowe gadżety turystyczne

Gadżety turystyczne to również wiele atrakcyjnych upominków podróżnych dla dzieci. Efektowne i bajecznie kolorowe koła do pływania w kształcie flaminga czy jednorożca, nadmuchiwane materace, piłki plażowe, kolorowe wiatraki czy zestawy do zabawy w piasku to tylko wycinek naszej bogatej oferty.
Wszystkie oferowane turystyczne akcesoria można wykorzystać podczas podróży jako skuteczny element reklamy i promocji własnej marki.

Polecamy: ski pass z logo, parasole plażowe z nadrukiem, gadżety reklamowe dla kibiców, gadżety sportowe, krzesła turystyczne z logo.