Klapki reklamowe z logo

Klapki reklamowe z logo

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
 • Poliestrowe klapki plażowe z przezroczystymi paskami w odpowiadającym kolorze.

  Wybierz opcje
 • Japonki możliwy nadruk na całej górnej powierzchni w technologi sublimacji. Cena zawiera znakowanie metodą sublimacji. Grubość: 10 mm. Min. zam.: 50 szt.

  Wybierz opcje
 • Damsko-męskie klapki plażowe, materiał: poliester i EVA.

  Wybierz opcje
 • Klapki

  Wybierz opcje
 • Klapki

  Wybierz opcje

Klapki z logo – na basen, do hotelu, na wyjazd

Reklamowe klapki z logo to lekkie obuwie typu japonki, idealnie sprawdzające się podczas lata i wakacyjnych podroży w tym właśnie okresie. Nieodzowne w czasie upałów może być noszone do luźnych, niezobowiązujących strojów w wielu sytuacjach podczas ciepłych dni. Takie klapki to doskonały gadżet na oryginalny i praktyczny upominek reklamowy. Dzięki odpowiedniej personalizacji mogą być doskonałym nośnikiem reklamowym, i to w każdym zakątku świata. Taka strategia marketingowa to same pozytywy, nie tylko wdzięczność i zadowolenie klientów, ale możliwość skutecznej promocji własnej firmy.

Personalizowane klapki z własnym nadrukiem na całej powierzchni!

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości japonki, które są dostępne w różnej gamie kolorystycznej i rozmiarowej. Oferujemy klapki personalizowane z podeszwą PE i taśmą PVC, które mogą być składane w najróżniejszych kombinacjach kolorów pasków i podeszwy. Na plażę idealne są specjalnie zaprojektowane klapeczki plażowe, wykonane z poliestru i z przezroczystymi paskami czy leciutkie z materiału EVA. Mamy także sublimacyjne z możliwością nadruku techniką sublimacji, jak również z efektownym wzorem z korka na podeszwie z pianki EVA i paseczkami PVC. W prezentowanej ofercie znajdują się modele zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Nie tylko na lato – reklamowe klapki z logo firmy i trwałe znakowanie

Takie klapki z własnym nadrukiem reklamowym to idealny sposób na dotarcie do nowych potencjalnych odbiorców. Efektowne i interesująco zaprojektowany nadruk z logo firmy, daje nieograniczone możliwości reklamowe zarówno produktów, jak i usług z wszelkich branż. Oferujemy trwałe, wykonane różnymi technikami znakowanie, które przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki na rynku.