Koce piknikowe

Koce piknikowe

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Koc piknikowy z logo firmy to kolejny z gadżetów reklamowych, które w ostatnich latach zyskały na popularności. Coraz chętniej wybieramy się z rodziną i przyjaciółmi na łono natury, gdzie niezbędne okazują się koce piknikowe. Reklamowe koce piknikowe będą nie tylko przydatnym gadżetem wypoczynkowym, ale też skutecznie utrwalą świadomość marki w pamięci osoby nimi obdarowanej. Koc piknikowy z logo firmy z pewnością zostanie wykorzystany więcej niż jeden raz, budując pozytywny wizerunek marki i zachęcając potencjalnych klientów do skorzystania z towarów lub usług oferowanych przez daną firmę.

Koce piknikowe z własnym nadrukiem to oryginalny upominek reklamowy, który można wręczyć w pakiecie kontrahentom i nowym potencjalnym klientom w trakcie targów, konferencji lub innego rodzaju spotkań biznesowych. Wykonane z odpornego na zniszczenia materiału, jak polar i sherpa, koce piknikowe z własnym nadrukiem odznaczają się wyjątkową miękkością i są miłe w dotyku, a jednocześnie trwałe. Decydując się na koce piknikowe z nadrukiem, firma ma więc duże szanse na rozpowszechnienie swojego logotypu w najmniej oczekiwanych miejscach, utrwalając się w pamięci odbiorców i zachęcając ich do nawiązania z marką bliższych relacji marketingowych.

Reklamowe koce piknikowe to tylko jeden z gadżetów dostępnych w Regalo Gifts, który od wielu lat zajmuje się współpracą w dziedzinie B2B, produkując i dystrybuując zamawiane akcesoria z logotypami firmowymi. Koce piknikowe z nadrukiem, kubki termiczne, breloki, materiały biurowe oraz wiele innych oryginalnych przedmiotów dostępnych w ofercie Regalo Gifts można w dowolny sposób spersonalizować, wykorzystując w ten sposób niedrogą, a wyjątkowo skuteczną formę promocji i marketingu. Znakowanie upominków firmowych i materiałów prasowych przynosi niebagatelne korzyści marketingowe zarówno wielkim korporacjom, jak i mniejszym firmom, walczącym o pozyskanie nowych klientów. Ich logotypy i kolory znajdując się na przedmiotach codziennego użytku, utrwalają się w pamięci potencjalnych i pozyskanych już klientów, zachęcając ich przy kolejnej okazji do skorzystania właśnie z oferty danego sklepu lub firmy. Dodatkowo oddziałują na podświadomość, budując pozytywny wizerunek marki, zwłaszcza w przypadku akcesoriów służących do wypoczynku, jakimi są koce piknikowe zdobione firmowymi nadrukami. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty Regalo Gifts i kontaktu w celu złożenia zamówienia na firmowe upominki, gadżety oraz wiele innych materiałów promocyjnych.