Krzesła turystyczne

Krzesła turystyczne

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory
  • Składany fotel plażowy, dzięki wadze poniżej 2 kg jest łatwe do przenoszenia, etui w komplecie

    Czytaj dalej
  • Składane krzesło plażowe z oparciem, wykonane z poliestru, metalowa rama, z tyłu zapinana na zamek kieszeń na drobne akcesoria, lekkie i łatwe do złożenia, paski na ramię w komplecie

    Wybierz opcje

Krzesła turystyczne z logo – praktyczne i użyteczne

Krzesła turystyczne z logo nieodłącznie kojarzą się z piknikami, kempingami, plażą i generalnie wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Można je także wykorzystać jako oryginalny i efektowny upominek reklamowy dla firmowych klientów. Hotele, pensjonaty czy biura podróży to branża turystyczna, która może z powodzeniem je wykorzystać do swoich celów marketingowych. Dzięki estetycznemu i trwałemu oznakowaniu takie krzesła staną się skutecznym nośnikiem reklamy i promocji.

W naszym sklepie Regalo Gifts można zaopatrzyć się w wysokiej jakości oryginalne gadżety i upominki reklamowe, które dedykowane są firmom i instytucjom publicznym. Pośród szerokiego spektrum produktów znajdują się markowe wyroby elektroniczne, materiały i akcesoria biurowe, przedmioty przydatne w domu i w podróży, takie jak przybory kuchenne i łazienkowe, walizki, torby czy peleryny i wiele innych praktycznych przedmiotów, które mogą pełnić także rolę gadżetów reklamowych.

Poznaj krzesła reklamowe składane – dobre i na targi i na piknik

Składane krzesła reklamowe to propozycja atrakcyjnego prezentu promocyjnego, który jest bardzo użyteczny podczas spędzania czasu w plenerze, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią. Przyda się w każdym miejscu, gdzie spędza się czas na rekreacji podczas różnych wypadów plenerowych. Dlatego to doskonały pomysł na letni upominek reklamowy dla stałych klientów czy pracowników firmy. Umieszczenie na nim logo firmy zwiększy rozpoznawalność marki na rynku, co może przyczynić się do zwiększenia rentowności każdego przedsiębiorstwa czy instytucji.

Mobilne i sprawdzą się w terenie – krzesła reżyserskie z nadrukiem lub logo

W naszej ofercie znajdują się krzesła turystyczne i plażowe oraz tzw. krzesła reżyserskie – z nadrukiem lub logo firmy. Dużą zaletą naszych produktów jest możliwość ich składania, co ułatwia wygodny transport i przechowywanie. Składane krzesło turystyczne z nadrukiem wyposażone jest w wygodne siedzisko i stalową, stabilną ramę. W zależności od modelu może posiadać także pokrowiec z zamknięciem na sznurek i uchwyt. Krzesła plażowe to bardzo wygodne gadżety, które posiadają praktyczne oparcie, co zwiększa komfort ich użytkowania. Dzięki dodatkowym kieszeniom na drobne akcesoria są jeszcze bardziej funkcjonalne. Takie krzesła z logo firmy to bardzo praktyczny upominek reklamowy, który umocni relacje biznesowe z klientami.