Krzesła turystyczne

Krzesła turystyczne

Filtruj
Przedział cenowy
-
Filtry
Kolory

Krzesła turystyczne nieodłącznie kojarzą się z piknikami, kempingami, plażą i generalnie wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Można je także wykorzystać jako oryginalny i efektowny upominek reklamowy dla firmowych klientów. Hotele, pensjonaty czy biura podróży to branża turystyczna, która może z powodzeniem je wykorzystać do swoich celów marketingowych. Dzięki estetycznemu i trwałemu oznakowaniu takie krzesła staną się skutecznym nośnikiem reklamy i promocji.

W naszym sklepie Regalo Gifts można zaopatrzyć się w wysokiej jakości oryginalne gadżety i upominki reklamowe, które dedykowane są firmom i instytucjom publicznym. Pośród szerokiego spektrum produktów znajdują się markowe wyroby elektroniczne, materiały i akcesoria biurowe, przedmioty przydatne w domu i w podróży, takie jak przybory kuchenne i łazienkowe, walizki, torby czy peleryny i wiele innych praktycznych przedmiotów, które mogą pełnić także rolę gadżetów reklamowych.

Krzesło turystyczne to propozycja atrakcyjnego prezentu promocyjnego, który jest bardzo użyteczny podczas spędzania czasu w plenerze, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią. Przyda się w każdym miejscu, gdzie spędza się czas na rekreacji podczas różnych wypadów plenerowych. Dlatego to doskonały pomysł na letni upominek reklamowy dla stałych klientów czy pracowników firmy. Umieszczenie na nim logo firmy zwiększy rozpoznawalność marki na rynku, co może przyczynić się do zwiększenia rentowności każdego przedsiębiorstwa czy instytucji.

W naszej ofercie znajdują się krzesła turystyczne i plażowe. Dużą zaletą naszych produktów jest możliwość ich składania, co ułatwia wygodny transport i przechowywanie. Składane krzesło turystyczne z nadrukiem wyposażone jest w wygodne siedzisko i stalową, stabilną ramę. W zależności od modelu może posiadać także pokrowiec z zamknięciem na sznurek i uchwyt. Krzesła plażowe to bardzo wygodne gadżety, które posiadają praktyczne oparcie, co zwiększa komfort ich użytkowania. Dzięki dodatkowym kieszeniom na drobne akcesoria są jeszcze bardziej funkcjonalne. Takie krzesła z logo firmy to bardzo praktyczny upominek reklamowy, który umocni relacje biznesowe z klientami.