Spis treści:

Nie jest łatwo znaleźć odpowiedni pomysł na reklamę firmy. Dookoła nas jest przecież tyle treści reklamowych! Dlatego właśnie w wielu sytuacjach dobrze sprawdza się reklama bezpośrednia. Często oparta jest ona na gadżetach reklamowych, które wręcza się klientom. Istnieje wiele pomysłów na akcesoria reklamowe, od długopisów, breloczków reklamowych czy kubków po akcesoria elektroniczne. A może by tak postawić na maskotki?

Maskotki jako świetny sposób na reklamę

Mięciutkie, kolorowe i rozczulające swoim wyglądem maskotki, mogą okazać się świetnym pomysłem na reklamę. Po pierwsze, będą one budowały ciepłe i pozytywne skojarzenia z daną marką. To nieprawda, że najbardziej cieszyć się będą z nich najmłodsi. Ucieszą się też z nich Panie. Wielu rodziców i dziadków z radością przyjmą taki podarek, by wręczyć go dzieciom lub wnukom. Maskotki mogą służyć także za element dekoracyjny. U każdego wywołują one miłe wspomnienia związane z latami dzieciństwa.

Maskotka to gadżet, o którym nie sposób zapomnieć. Aby dobrze spełnił swoje funkcje reklamowe, warto go dobrać do swojej wizji. W naszym asortymencie dostępne są najróżniejsze maskotki: typowe pluszaki do przytulania, breloki, a nawet kocyki i poduszki. Dzięki temu, każda firma znajdzie coś, co odpowiada jej strategii marketingowej. Nie od dziś wiadomo, że gadżet reklamowy powinien być dopasowany do grupy docelowej, a także do okazji.

W naszej ofercie znaleźć można więc rozmaite maskotki reklamowe. Standardowe misie-przytulanki to propozycja uniwersalna, która rozczuli każdego. Nie brakuje u nas także maskotek świątecznych, które mogą stanowić upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Czerwononosy renifer, miś polarny z szalikiem, bałwanek czy niedźwiedź ubrany w mikołajkową czapkę do gadżety, które wywołają uśmiech na twarzy każdego obdarowanego. W asortymencie znaleźć można też mniej oczywiste akcesoria, jak pluszowy hipopotam, lis czy słonik. Nie brakuje mięciutkich i uroczych poduszek. Maluszki z pewnością polubią pluszowe pacynki – zabawa nimi nie tylko przynosi wiele radości, ale też pobudza kreatywność i rozwija wyobraźnię.

Jak z maskotki zrobić reklamę?

Jak ze zwykłej na pozór maskotki zrobić reklamę? Z pomocą przychodzi personalizacja, którą wykonujemy na życzenie naszych klientów. W tym celu umieszczamy na gadżetach specjalny nadruk – najczęściej jest nim logo firmy. Wówczas maskotka zaczyna się kojarzyć z daną firmą. Nadruk przypomina, od kogo został wręczony podarunek.

Maskotki reklamowe mogą zostać wręczone nie tylko klientom, ale również współpracownikom czy partnerom biznesowym. Mogą stanowić po prostu formę reklamy – zamiast wręczania ulotek, można podarować właśnie pluszaka. Może je także wręczyć jako prezent świąteczny lub jubileuszowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by były upominkiem dołączonym do zakupów. Z łatwością rozdać można je na targach, festynach, eventach branżowych. Na pewno z daleka będą przykuwać wzrok i uwagę ludzi.

Jak powinien wyglądać sam nadruk? Wszystko zależy od wizji klienta. Wspólnie ustalamy, jakiej wielkości powinno być logo, gdzie się znajdzie, jaką będzie mieć kolorystykę. W pełni podążamy za potrzebami i pomysłami naszych klientów. A jeśli nie są oni zdecydowani, służymy pomocą w doborze samych gadżetów, podpowiadamy jak najlepiej wykonać nadruk.

Świetna jakość w dobrej cenie

Maskotki reklamowe dostępne w naszej ofercie zachwycają nie tylko swoim słodkim wyglądem. Zostały one solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Choć pluszaki to nieco droższa forma reklamy niż standardowe ulotki, z pewnością będzie skuteczniejsza. Klienci z pewnością zachowają maskotę, a ulotkę – niekoniecznie. Zadbaliśmy o to, aby ceny naszych maskotek były atrakcyjne. To świetna inwestycja nie tylko w reklamę, ale również w budowanie swojego wizerunku. Maskotki to nieoczywisty gadżet reklamowy. Jednocześnie niesie on ze sobą potężny ładunek emocjonalny. Zabawki są piękne, kolorowe, wręcz bajeczne. Kojarzą się z beztroską, ciepłem i bezpieczeństwem. To świetny grunt, by budować swoją markę w oczach klientów. Poza celami praktycznymi – będzie to po prostu bardzo przyjemna forma upominku, która wywoła szczery uśmiech na niejednej twarzy. Zamawiając u nas maskotki można mieć pewność, że wręczy się klientom coś, co naprawdę ich poruszy i rozczuli. A wszystko to w naprawdę niewygórowanych cenach oraz z nadrukiem, który jest przez nas solidnie wykonywany i z pewnością nie ulegnie on zniszczeniu.

Maskotka jako gadżet reklamowy? Czemu nie! Pluszaki to akcesoria, które wywołują wiele pozytywnych emocji. Dzieci chcą się nimi bawić, a osoby dorosłe wspominają dzięki nim czasy dzieciństwa. W naszej ofercie pluszaki mają różną formę. Bez problemu dopasować można maskotkę pod kątem jej ceny, rozmiaru czy formy do swoich oczekiwań. Szeroka oferta sprawia, że każda firma znajdzie tu coś dla siebie. Skuteczna reklama jest przede wszystkim kreatywna, a nasze maskotki mogą być wykorzystane w różny sposób. Za każdym razem zachowają jednak swoją unikatowość i wyjątkowość, w czym pomaga nadruk.