Spis treści:

Marketing z wykorzystaniem gadżetów reklamowych staje się coraz popularniejszy. I nic dziwnego, gdyż jest on bardzo skuteczny. Klienci doceniają to, że zostali przez daną firmę obdarowani. Upominki bywają najróżniejsze. Warto zwrócić uwagę na to, by były one praktyczne. Powinny także posiadać nadruk, najlepiej z logo firmy – wówczas klient nigdy nie zapomni, od kogo otrzymał podarunek. Na który gadżet najlepiej postawić? Ciekawą opcją są kubki termiczne!

Kubki termiczne jako gadżet reklamowy

Kubki termiczne to bardzo popularny gadżet. Łyk kawy lub herbaty w drodze to pracy to czynność, bez której wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić swojego dnia. Ale kubki termiczne świetnie sprawdzają się również w podróży. Ich zaletą jest także ekologiczność. Raz zakupiony kubek wykorzystywany jest wielokrotnie, nie ma potrzeby więc produkowania kolejnych tonów śmierci. Zamawiając kawę na mieście, śmiało można podsunąć sprzedawcy swój kubek, żeby nie marnować surowców.

Te zalety kubków termicznych warto wykorzystać w marketingu. Świetnie sprawdzą się one jako upominek reklamowy. Kto nie chciałby otrzymać takiego kubka w prezencie? Z pewnością będą one wielokrotnie, a może nawet codziennie, używane przez klientów. Docenią oni to, że firma postawiła na taką formę upominku, zamiast standardowych długopisów czy notatników. Zyska na tym wizerunek firmy. Zwłaszcza, że kubki termiczne kojarzą się z dynamicznym i pełnym sukcesów życiem – aktywna osoba ma wiele spraw do załatwienia, ma więc przy sobie zawsze kubek z ulubionym napojem.

Kubki termiczne są więc modne i praktyczne. W naszej ofercie znaleźć można ich najróżniejsze modele. Do wyboru są butelki termiczne, termosy wykonane ze stali nierdzewnej oraz kubki podróżnicze do samochodu. Poszczególne produkty różnią się formą, pojemnością, materiałem, a także swoją stylistką. Udostępniamy szeroką gamę kolorystyczną do wyboru. Dzięki temu, każda firma może wybrać dokładnie takie kubki, które najlepiej będą oddawać jej ducha oraz idealnie wpiszą się w jej cele marketingowe.

Personalizacja kubków termicznych

Aby kubek termiczny spełnił swoją funkcję, powinien on przypominać o firmie, która go podarowała. Pamięć klientów bywa bowiem zawodna, mogą przyjąć podarunek i zapomnieć, w jakich okolicznościach go otrzymali. Dlatego też najlepiej jest umieścić na nim nadruk. Najczęściej jest to logo firmy. Technika, jaką wykorzystujemy do tworzenia nadruków to grawerowanie laserem, co jest gwarancją precyzji i trwałości. Wykonując nadruk, ściśle dostosowujemy się do wytycznych klienta. Służymy także radą, jeśli ma on jakiekolwiek wątpliwości. Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu nadruków, nawet na mniej oczywistych płaszczyznach, jakimi jest chociażby obudowa kubka termicznego.

Nie ulega wątpliwości, że kubki termiczne z nadrukiem zyskują na wyjątkowości. Są już kompletnym gadżetem reklamowym, który warto wręczyć klientom. Może to być forma podziękowania za zakupy lub skorzystanie z usługi. Ale kubek świetnie sprawdzi się tez jako podarunek dla pracowników czy partnerów biznesowych. Będzie to świadczyć o profesjonalizmie firmy i pomoże w budowaniu atmosfery zaufania i szacunku. Poznaj nasze możliwości znakowania gadżetów reklamowych.

Najlepsza jakość w dobrej cenie

Kubki termiczne z nadrukiem znajdujące się w naszym asortymencie zostały solidnie wykonane i cechują się wysoką funkcjonalnością. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców z Europy oraz Azji, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Mimo to, dostępne są w niewygórowanych cenach. Wiele z nich ma bardzo stylową, wręcz designerską formę. Nie brakuje jednak prostych i tradycyjnych modeli. Chodzi przecież o to, by każdy przedsiębiorca miał wybór. Dobór gadżetów reklamowych powinien być przemyślany. Ważne by zastanowić się, do kogo kubki trafią i jak się powinny prezentować? Ich wizualny odbiór przez klientów będzie mieć duże znaczenie w budowaniu skojarzeń wokół danej marki. To właśnie dlatego zadbaliśmy o bogaty asortyment. Choć modele kubków są rozmaite, każdy z nich cechuje się wysoką jakością. Również wykonywany przez nas nadruk spełnia wszelkie oczekiwania. Tworzymy go, sięgając po nowoczesne i niezawodne technologie. Dzięki temu nadruk nie tylko zachwyca wizualnie, ale również jest trwały i odporny na działanie wielu szkodliwych czynników. Kubki jest także łatwo utrzymać w czystości. Klienci z pewnością będą po nie często sięgać i nie zapomną od kogo je otrzymali.

Czy kubek termiczny to dobry pomysł na gadżet reklamowy? Zdecydowanie. To produkt solidny i funkcjonalny, który wzbudza pozytywne skojarzenia. Coraz większa grupa ludzi sięga po takie kubki lub ma w planie ich zakup. Warto to wykorzystać i obdarować ich gadżetem, o którym marzą. Kubek termiczny to ciekawa alternatywa dla wielu innych gadżetów reklamowych, jak długopisy czy notatniki. Szczególnie przemówi on do osób młodych, które prowadzą aktywny tryb życia, często podróżą i nie boją się zmian. Łyk ciepłej kawy to dla nich sposób na to, by znaleźć energię do działania. Chętnie więc przyjmą taki upominek.