O jakich gadżetach reklamowych warto pomyśleć zimą?

gadżety reklamowe na zimę

Zima jest szczególną porą roku. Wymaga zabezpieczenia ciała tak, aby uniknąć wilgoci i niskich temperatur. Podczas dłuższych podróży należy wyposażyć się w przedmioty pozwalające na ogrzanie lub utrzymanie wysokiej temperatury płynów. Warto zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania wielu elementów do celów reklamowych. Logo naszej firmy może znaleźć się na przedmiotach codziennego użytku, które będą widocznie dla wielu osób, na przykład, w środkach transportu zbiorowego. Jak wykorzystać gadżety personalizowane, aby były funkcjonalne i stanowiły wysokiej jakości nośnik reklamowy?

Termosy i kubki termiczne

Podczas każdej podróży warto zadbać o odpowiednią ilość napojów. Latem jest to łatwe, bo wystarczy zabrać ze sobą butelkę soku, wody mineralnej lub innego smacznego płynu. W okresie zimowym, gdy mamy do czynienia z mrozem, napój powinien nie tylko gasić pragnienie, lecz także długo utrzymywać ciepło. Najlepszy będą do tego celu termosy lub kubki termiczne. Dzięki nim kawa lub herbata utrzyma wysoką temperaturę przez kilka godzin, co można wykorzystać podczas jazdy autobusem, pociągiem lub pieszej wędrówki do miejsca noclegowego.

Metalowa i błyszcząca obudowa jest doskonałym miejscem na umieszczenie logo firmy lub sloganu związanego z jej działalnością. Grawerowany znak będzie doskonale widoczne dla wszystkich towarzyszy podróży. Warto skorzystać z termosów z dodatkowymi funkcjami, takimi jak sitko na fusy lub elektroniczny wyświetlacz pokazujący aktualną temperaturę napoju. Taki zestaw można łatwo schować do torby podróżnej bez obawy o uszkodzenie lub rozlanie płynu.

Parasole i peleryny ochronne

Podczas wietrznej pogody należy w szczególny sposób zabezpieczyć się przed wodą i śniegiem. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie peleryn oraz parasoli, które gwarantują ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi bez względu na charakter opadów. Dla wielu osób wykorzystanie parasoli zimą nie jest naturalne. Warto jednak zwrócić uwagę, że kurtki czy czapki nie zawsze są wykonane z materiałów wodoodpornych. Parasol stanowi dodatkową ochronę, ponadto doskonale zabezpiecza makijaż nakładany przez kobiety.

Nowoczesne parasole mają mechanizm automatycznego otwierania, dlatego można z nich łatwo korzystać niezależnie od warunków pogodowych. Peleryny są natomiast składane do bardzo małych rozmiarów i mogą być zamknięte, na przykład, w kulce, którą schowany do każdej torby lub kieszeni. Peleryna przeciwdeszczowa jest lekka, ale odporna na uszkodzenia mechaniczne. Można ją łatwo przypiąć do torby lub plecaka. Na tego rodzaju przedmiotach można wykonać nadruk w dużym rozmiarze, który będzie widoczny nawet z większej odległości. Dlatego może być to doskonała forma promocji firmy, za pomocą której możliwe jest przekazanie dużej ilości informacji o najważniejszych zaletach reklamowanej marki.

Uniwersalne okrycia wierzchnie

W okresie chłodów należy stosować praktyczną odzież, która zapewni komfort cieplny i swobodę ruchów. Warto zastanowić się nad wyborem tradycyjnej bluzy bez kaptura, rozpinanego polaru oraz bluzy wyposażonej w kaptur i zamek. Tego typu okrycia można wykorzystać jako reklamowe gadżety personalizowane. Bluzy są wykonywane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Pozwalają oddychać skórze, są wytrzymałe na uszkodzenia, ponadto nie zmieniają swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Kurtki będą natomiast niezastąpionym elementem garderoby podczas chłodnej i wietrznej pogody.

Bluzy i kurtki z personalizowanym nadrukiem są doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności firmy. Są dostępne w wielu wzorach i kolorach, co pozwala dopasować szatę graficzną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Wysokiej jakości bluza z nadrukiem może kojarzyć się z marką nie tylko poprzez grafikę zastosowaną do nadruku, ale także krój i kolor materiału. Dzięki temu można tworzyć unikalne stylizacje, które z łatwością wyróżnią się na tle konkurencji.

Zestawy czapek i szalików

Doskonałym gadżetem używanym w okresie zimy mogą być także czapki i szaliki, najlepiej dostosowane wizualne do jednego stylu. Każdy z tych elementów stanowi naturalną ochronę organizmu przed chłodem. Noszą je wszyscy, bez względu na płeć, wiek i upodobania związane z codzienną stylizacją. Duża ilość wzorów powoduje, że za pomocą jednego zestawu można stworzyć wiele strojów przyciągających uwagę.

Nadruk na czapce lub szaliku będzie trwałym elementem przypominającym o marce, a wysoka jakość wykonania, z dbałością o każdy szczegół, podkreśli solidność i wiarygodność firmy. Komplety zimowe mogą być doskonałym upominkiem zarówno dla klientów, pracowników, jak i kontrahentów. Można je wręczać na różne okazje i wykorzystać w każdej branży, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Mogą być to także elementy stroju pracowników, którzy będą reprezentować firmę poza zakładem pracy.

Skuteczne działania promocyjne

Duża trwałość stosowanych materiałów powoduje, że przedmioty z indywidualnym nadrukiem mogą reklamować działalność firmy przez wiele lat. Nadruk nie traci kolorów nawet podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki możliwości nadrukowania dowolnej grafiki i wykorzystaniu szerokiej gamy kolorystycznej materiałów wygląd można łatwo dostosować do specyfiki każdej marki.

Stosowanie nietypowych rozwiązań marketingowych jest szczególnie ważne dla młodych firm, które dopiero zdobywają doświadczenie i nie dysponują dużym budżetem. Gadżety personalizowane są doskonałym rozwiązaniem, za pomocą którego można skutecznie i szybko wyróżnić się na rynku, bez ponoszenia nadmiernych kosztów, np. breloki reklamowe czy też smycze reklamowe. Pozwoli to uzyskać przewagę konkurencyjną i zwiększyć przychody przedsiębiorstwa.